Lekarze odbierający poród pobledli odkrywając, co noworodek znalazł w brzuchu mamy

Lekarze odbierający poród pobledli odkrywając, co noworodek znalazł w brzuchu mamy Źródło: pikio

Noworodek zaszokował personel medyczny, a lekarze przyznają, że nie spotkali się wcześniej z czymś takim. Maleństwo zaraz po urodzeniu trzymało w dłoni dziwny przedmiot, który "wyciągnął" z mamy.

Noworodek trzymał metalowy przedmiot w dłoniach. To było szokujące odkrycie personelu medycznego zaraz po porodzie. Lekarze i pielęgniarki nigdy wcześniej nie widzieli czegoś równie zadziwiającego. 

Lucy Hellein z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, nie planowała jeszcze urodzić dziecka. Odkładała macierzyństwo na później, bo twierdziła, że nie jest jeszcze gotowa, aby zostać mamą. Aby uniknąć ewentualnej ciąży, stosowała metody antykoncepcyjne. Jej małżonek popierał żonę i wiedział o tym, że zabezpiecza się przed ciążą.

Para nie planowała dziecka

Jednak przez pewien czas Lucy dziwnie się czuła. Na początku bagatelizowała swoje dolegliwości, myślała, że jest zmęczona i to złe samopoczucie wpływa na jej stan. Dopiero kiedy przestała mieć miesiączkę, zrozumiała, jak bardzo się myliła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Test okazał się pozytywny, a małżeństwo spodziewało się dziecka. Para była w wielkim szoku, od dawna się zabezpieczali i nie spodziewali się, że mogą tak wcześnie zostać rodzicami, w końcu w ogóle tego nie planowali. Lucy od lat stosowała wkładki domaciczne. Mimo nieprzygotowania na taką wiadomość para ucieszyła się z ciąży.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Noworodek zaskoczył nawet personel medyczny

Nadszedł czas porodu, kobieta dostała skurczy, a maleństwo pchało się na świat. Lekarze zadecydowali, że dziecko urodzi się przez cesarskie cięcie. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i na świat przyszedł Dexter Tyler. Jednak to co zobaczył personel medyczny powaliło ich z nóg. Maluch trzymał w rączce mały przedmiot o nieznanym im na pierwszy rzut oka kształcie. Noworodek miał w dłoniach wkładkę domaciczną mamy. Wkładka ta ma aż 99% skuteczności, nic dziwnego, że rodzice byli zaskoczeni wieścią o ciąży. Młoda mama znalazła się w tym 1% kobiet, u których wkładka nie zadziałała. Na szczęście urządzenie to nie zagroziło życiu ich maleństwa. Mimo to, Lucy jest szczęśliwa, że w jej życiu pojawił się Dexter. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Viki Gabor już zdecydowała. Nie pójdzie w ślady Roxie Węgiel, ma inne plany
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł