Pies zabrał noworodkowi zabawkę, maluch zaczął płakać. Ale nawet rodzice nie przewidzieli reakcji zwierzaka

Pies zabrał noworodkowi zabawkę, maluch zaczął płakać. Ale nawet rodzice nie przewidzieli reakcji zwierzaka Źródło: Youtube / Charlie the Beagle and Laura Olivia

Noworodek rozpłakał się po tym, jak pies zabrał mu ulubioną zabawkę. Skarcony przez rodzica zwierzak zachował się w bardzo nietypowy sposób. Wszystko nagrała kamera.

Noworodek bawił się ulubioną zabawką, gdy nagle pupil zabrał mu ją i sam zaczął zabawę. Skarcony przez rodzica zwierzak postanowił odpokutować za swoje zachowanie w przedziwny sposób. Nagranie jego reakcji trafiło do sieci i podbiło serca tysięcy internautów.

Noworodek popłakał się, kiedy pies zabrał mu zabawkę

Na opublikowanym w serwisie Youtube nagraniu widać, jak dziecko siedzi w foteliku na środku pokoju i bawi się ulubioną zabawką. Wszytko zarejestrował prawdopodobnie ojciec niemowlaka. W ferworze radości czworonożny pupil zabiera mu maskotkę i sam zaczyna się nią zajmować. Dziecko jest z początku oszołomione, a później szybko zaczyna donośnie płakać. Tata dziecka w delikatny sposób zwraca uwagę psu na to, co zrobił. Jego reakcja zupełnie go zaskoczyła.

Noworodek otrzymał porządne zadośćuczynienie od psa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie spodziewał się, że pies aż tak przejmie się swoim czynem. Kiedy pupil orientuje się, jak źle się zachował, za wszelką cenę chce wynagrodzić dziecku stratę zabawki. Na początku przynosi mu swoją piłkę, później ściąga z półki kontroler do gier, który również umieszcza w foteliku malucha. Zaskoczony noworodek zupełnie przestaje płakać, ale pies nie ma zamiaru skończyć. Przynosi mu zabawki i cenne przedmioty z całego mieszkania. Wyciąga nawet spod łóżka kosz z zabawkami, który przysuwa pod sam fotelik. Czworonóg zasypuje malucha prezentami, aż pokryje nimi całe dziecko, dopiero wtedy uznaje, że odpokutował za swoje winy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Zaskakująca reakcja psa trafiła do internetu. Rodzic dziecka nie spodziewał się takiego zadośćuczynienia w stosunku do niemowlaka. Pupil ewidentnie bardzo kocha malucha. Jego zachowanie wzruszyło wielu internautów, a nagranie szybko stało się hitem w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: YouTube

Następny artykuł