Noworodek spał
Glen Minikin
Monika Majko - 27 Listopada 2020

Młoda mama drzemała z noworodkiem. Obudził ją krzyk męża, kiedy spojrzała na skórę dziecka, zamarła

Noworodek miał zaledwie 8 dni, kiedy doszło do ogromnej tragedii. Mama zauważyła, że jej syn zasypia, ułożyła więc dziecko na swojej piersi i razem z nim zasnęła na kanapie. Z objęć morfeusza wyrwał ją przeraźliwy krzyk męża. Kiedy spojrzała na dziecko, zamarła z przerażenia.

Noworodek zasnął wraz z mamą na kanapie, nagle kobietę obudziły wrzaski jej przerażonego męża. Kiedy spojrzała na skórę swojego synka, zrozumiała, że nie mają chwili do stracenia. Natychmiast wezwali pomoc, jednak lekarze nie mogli nic zrobić.

Noworodek był śpiący, mama ułożyła się z nim do snu na kanapie

24-letnia Chelsea Love przeżyła prawdziwy koszmar. Kobieta jest mamą dziewczynki o imieniu Scarlett, a kiedy na świecie pojawiło się jej drugie dziecko, syn Leo, rodzina nie kryła szczęścia i z radością powitała malucha w swoim gronie.

Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaPolicja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaCzytaj dalej

Chelsea miała już doświadczenie w opiece nad dzieckiem, dlatego nie martwiła się o bezpieczeństwo Leo. Kiedy 8 dni po porodzie Chelsea spostrzegła, że jej nowonarodzony syn jest śpiący, postanowiła więc wykorzystać chwilę i odpocząć wraz z nim na kanapie.

Mama ułożyła wygodnie chłopca na swojej piersi i spokojnie zasnęła. Nagle ze snu wyrwał ją straszny hałas, a po chwili zorientowała się, że głos należy do jej męża, który natychmiast każe jej wstawać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Serce noworodka nagle stanęło, lekarze robili co mogli, by uratować mu życie

Mąż Chelsea spojrzał na ich syna i natychmiast obudził żonę. Skóra chłopca wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle, przerażony mężczyzna wiedział, że z dzieckiem jest coś nie tak. Rodzice natychmiast zadzwonili po pogotowie ratunkowe.

Leo został przewieziony do Hull Royal Infirmary, a lekarzom udało się reanimować dziecko i przywrócić mu podstawowe funkcje życiowe. Sukces ten okazał się jednak jedyną dobrą wiadomością, jaką medycy mieli do przekazania szalejącym z rozpaczy rodzicom.

Chłopca przewieziono do specjalistycznego szpitala w Leed i wykonano u niego tomografię komputerową. Badanie wykazało, że Leo zbyt długo był niedotleniony i ma rozległe obrażenia mózgu.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
 3. Sejm podjął ostateczną decyzję. W grudniu czekają nas spore zmiany, chodzi o niedziele handlowe
 4. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające

Niestety, dalsze badania chłopca wykazały, że chwilowe zatrzymanie akcji serca u noworodka zostawiło trwałe skutki, których nie da się już odwrócić. Lekarze nie mieli wątpliwości, że dziecko już nigdy nie odzyska zdrowia.

Rodzice Leo byli zrozpaczeni tym, co ich spotkało, podjęli jednak bardzo trudną decyzję. Nie chcieli, by ich syn przez całe życie skazany był na szpitalne lóżko i pomimo ogromnego cierpienia, postanowili odłączyć chłopca od aparatury podtrzymującej życie.

Ostateczna decyzja wiele och kosztowała, ale wiedzieli, że tak będzie lepiej. Specjaliści wykonali sekcję zwłok Leo, jednak nie wykazała jasno, z jakiego powodu serce chłopca stanęło.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Eksperci ostrzegają przed śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci. Każdy rodzic powinien o nim widzieć
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 4. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
 5. Tragedia w szpitalu w polskiej miejscowości. Na miejscu jest policja i prokuratura, nic nie dało się zrobić
 6. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych
 7. Najlepsza i najprostsza surówka z ogórków kiszonych. Warto ją jeść z ważnego powodu
 8. Świnia spacerowała po Wejherowie. Doprowadziła policję do zatrważającej rzeczy
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News