Kobieta zaczęła rodzić. Po chwili wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, niewiarygodne zdjęcie stało się hitem

Kobieta zaczęła rodzić. Po chwili wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, niewiarygodne zdjęcie stało się hitem Źródło: unsplash.com Aditya Romansa

Noworodek zrobił w trakcie porodu coś niebywałego. Lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom, ale na szczęście wszystko udało się sfotografować. Zdjęcie obiega media na całym świecie.

Noworodek przyszedł na świat zdrowy i silny, choć to, co wydarzyło się na sali porodowej wprawiło wszystkich w osłupienie. Narodziny maleństwa to bez wątpienia niezapomniana chwila w życiu świeżo upieczonych rodziców, jednak dzięki temu, co wydarzyło się na sali poród zapamięta również personel szpitala. 

W czasie porodu noworodek zrobił coś niewiarygodnego. Zdjęcie stało się hitem 

Daiane de Jesus Barbosa z Brazylii była podekscytowana, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą. Przez okrągłe 9 miesięcy bacznie wyczekiwała swojej córeczki nie mogąc doczekać się, gdy w końcu będzie mogła ją przytulić. W końcu nadszedł wielki dzień. Już za kilka godzin mała Isabela Pereira de Jesus miała dołączyć do swoich rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja porodowa od samego początku przebiegała bez najmniejszych komplikacji, aż w końcu wydarzyło się to, na co wszyscy czekali. Dziewczynka była już na świecie, jednak w przeciwieństwie do wszystkich dzieci, które właśnie opuściły brzuch swojej mamy, ona nie płakała. Najczęściej to właśnie przeraźliwy krzyk jest dla rodziców i lekarzy oznaką, że z maleństwem jest wszystko w porządku. Isabela jednak nie wydała z siebie żadnego dźwięku, ale w zamian zrobiła coś zupełnie innego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości dot. emerytur. Prezydent wycofał się na ostatniej prostej

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Choć trudno w to uwierzyć, nowo narodzona dziewczynka posłała w stronę lekarza lodowate spojrzenie i zdawała się wyraźnie niepocieszona, że musiała opuści tak ciepłe i bezpieczne dla niej miejsce. Płakać zaczęła dopiero, gdy specjaliści przecięli pępowinę. Na szczęście, fotografowi obecnemu na sali porodowej udało się uwiecznić groźne spojrzenie Isabeli, a zdjęciem podzielił się w mediach społecznościowych. Internauci oszaleli na jego punkcie - są jednocześnie poruszeni i rozbawieni miną maleństwa. 

facebook.com Rodrigo Kunstmann

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy 
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka małego dziecka. Chwilę potem stało się niepojęte, mama musiała od razu zareagować
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News