Noworodek przyszedł na świat z dwiema głowami i trzema rękami. Widok, którego nigdy nie zapomną

Noworodek przyszedł na świat z dwiema głowami i trzema rękami. Widok, którego nigdy nie zapomną Źródło: Pixabay / Pixaline

Noworodek urodził się z dwiema głowami i aż trzema rączkami. Niebywały przypadek wstrząsnął całym personelem szpitala i przede wszystkim świeżo upieczonymi rodzicami.

Noworodek, który przyszedł na świat, wyglądał zupełnie inaczej niż spodziewali się przyszli rodzice. Kilka miesięcy przed dniem porodu para otrzymała zupełnie inne informacje niż to, co rzeczywiście się spełniło. Długo nie mogli uwierzyć, że ich potomek ma dwie głowy i trzy ręce. To koszmarny przypadek, który zdarza się niezwykle rzadko. 

Spodziewali się pierwszego dziecka 

21-letnia Babita Ahirwar z Indii i jej mąż Jaswant Singh nie posiadali się ze szczęścia, gdy dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży. Miało to być ich pierwsze dziecko, dlatego z wielkim podekscytowaniem wybierali się na każde z badań USG. W czasie jednego z nich poznali zdumiewającą prawdę, która zupełnie odmieniła ich życie. 

Spoglądając na monitor urządzenia, lekarz poinformował, że małżeństwo będzie miało bliźniaki. Dla pary oznaczało to jeszcze większe szczęście i większe zniecierpliwienie w oczekiwaniu już nie na jedno, a na dwoje dzieci. Ciąża rozwijała się prawidłowo, a lekarze nie widzieli w dzieciach nic niepokojącego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Noworodek urodził się z dwiema głowami i trzema rękami 

W końcu nadszedł dzień porodu, a przyszli rodzice byli zachwyceni, że już za kilka chwil będą mogli przytulić swoje bliźniaki. Jednak świecie pojawił się tylko jeden noworodek i wyglądał zupełnie inaczej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobiet
a

Lekarze przeżyli szok, widząc, że maleństwo ma dwie głowy i trzy ręce. Odkryli, że dwoje dzieci połączyło się w jedno, mające jeden zestaw organów wewnętrznych. Kobieta i jej mąż nie mogli uwierzyć, że nikt ze specjalistów nie odkrył wcześniej, że ich ukochany potomek będzie tak wyglądać. Takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko, jednak, jak zdradziła Babita, nie zamierza porzucać swojego dziecka - czy raczej dzieci. Choć dzielą to samo ciało, są to dwie osoby, które zamierza obdarzyć miłością. Z bólem przyznała, że nie stać jej na operację, która pozwoliłaby rozdzielić bliźniaki, jednak nie zamierza się tym przejmować i zwracać uwagi na nieprzyjemne spojrzenia innych. 

Noworodek miał dwie głowy i trzy ręce

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News