Noworodek spłonął żywcem. Tragedia w polskiej miejscowości, okoliczności są zagadkowe i podejrzane

Noworodek spłonął żywcem. Tragedia w polskiej miejscowości, okoliczności są zagadkowe i podejrzane Źródło: flickr.com/Mark Dixon

Noworodek został znaleziony przez strażaków, którzy na wieść o rozległym pożarze natychmiast przybyli na miejsce. Dziecku nikt nie mógł już pomóc. Okoliczności tragicznego wydarzenia wzbudzają wiele wątpliwości.

Noworodek znajdował się w swoim pokoju w momencie pożaru. Nikt nie zdołał pomóc niespełna miesięcznemu dziecku. Sprawa zainteresowała prokuraturę, trwa śledztwo.

Noworodek spalił się żywcem, jego mamy nie było w domu

Strażacy w pełnej gotowości pojechali na wezwanie do Rososzy w województwie łódzkim. Okazało się, że pod danym adresem wybuchły aż dwa pożary. Zastępy strażaków robiły, co mogły, by ocalić budynki i zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia. Niestety, nie obyło się bez ofiar. Życie straciło maleńkie dziecko, które znajdowało się w domu bez opieki.

- O godzinie 9:26 zostaliśmy wezwani jednocześnie do pożaru budynku gospodarczego i budynku mieszkalnego w Rososzy. W płonącym mieszkaniu strażacy znaleźli ciało noworodka - potwierdza st. kpt. Jędrzej Pawlak z Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi. Ofiarą okazała się być niespełna miesięczna dziewczynka.

Prokuratura w związku z tajemniczą i tragiczną śmiercią dziewczynki wszczęła już śledztwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

St. kpt. Jędrzej Pawlak wyjaśnił, że stodoła i budynek mieszkalny nie przylegały do siebie, między nimi znajdował się jeszcze jeden budynek. Niemożliwe jest więc, by stodoła i pokój, w którym spał noworodek zajęły się od siebie nawzajem. Rodziców dziecka nie było wtedy w domu - mama w momencie wybuchu ognia przebywała na podwórzu. Do sprawy wkroczyła już prokuratura.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

- Na miejscu był biegły z zakresu pożarnictwa oraz prokurator. Oni będą wyjaśniać przyczyny pożaru i śmierci dziecka - poinformował rzecznik łódzkiej straży pożarnej. To Prokuratura Okręgowa w Sieradzu zajmie się badaniem sprawy. Na tę chwilę nie można jednak liczyć na większą ilość szczegółów. Czynności rozpoczęły się jeszcze wtedy, kiedy trwało dogaszanie ciała. Śledczy chcą dojść do tego, w jaki sposób ogniem zajął się pokój dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Robert Lewandowski zaczął gwiazdorzyć? Zaskakujące zachowanie po świetnym meczu
  3. Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli
  4. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  5. Matka odebrała synka ze żłobka. Pobladła, gdy zobaczyła, że na jego brzuszku ktoś napisał wstrząsającą wiadomość
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News