Mama urodziła cudownego, zdrowego bobasa. Okazało się, że urodził się ktoś jeszcze

Mama urodziła cudownego, zdrowego bobasa. Okazało się, że urodził się ktoś jeszcze Źródło: Facebook/Ivette Ivens

Gdy noworodek pojawił się na świecie, nic nie zapowiadało tego, że oprócz niego pojawi się ktoś jeszcze. Ivette Ivens, fotografka z Chicago urodziła zdrowego i wspaniałego bobasa. Niedługo później wydarzyło się coś niebywałego. Kobieta wiedziała, że to nie może być zwykły zbieg okoliczności.

W świecie Ivette Ivens pojawił się noworodek, kobieta urodziła wspaniałego bobasa. Niedługo później okazało się, że w tym samym czasie przyszedł na świat ktoś jeszcze. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności. Kobieta była pewna, że to przeznaczenie. Niewiarygodna historia mamy z Chicago.

Gdy na świecie pojawił się noworodek, nic nie wskazywało na to, że pojawi się ktoś jeszcze

Ivette Ivens jest fotografką oraz młodą mamą z Chicago. Kobieta jakiś czas temu urodziła wspaniałe dziecko, które stało się dla niej całym światem. Niedługo po narodzinach syna, kobieta czytała gazetę. To, co tam zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie. Znalazło się tam bardzo ciekawe ogłoszenie. 

Najczęstszym rodzajem ogłoszeń w gazetach są chyba te o sprzedaży lub chęci oddania szczeniaczków. Takie właśnie ogłoszenie znalazła Ivette. Gdy zauważyła, że mały buldożek francuski o imieniu Farlay, urodził się w dokładnie tym samym czasie, co jej syn, wiedziała, że to przeznaczenie. Kobieta czuła, że zwierzak musi trafić do jej domu. Intuicja wskazywała na to, że to nie może być zwyczajny zbieg okoliczności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ivette posłuchała swojej intuicji i przygarnęła szczeniaczka. Gdy przyniosła go do domu, nie mogła uwierzyć, jak szybko piesek i Dylan zakochali się w sobie. Niemal od razu zżyli się ze sobą, Farlay nieustannie bawi się i śpi z chłopcem.

Chyba najbardziej uroczym aspektem ich przyjaźni, jest to jak Farley naśladuje wszelkie poczynania chłopca. Gdy tylko Dylan weźmie coś do buzi, szczeniak natychmiast robi to samo. Ivette była zachwycona, cieszyła się, że posłuchała swojej intuicji i przygarnęła Farleya.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Lepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikat

Ivette jest fotografką, dlatego postanowiła, że postara się uwiecznić jak najwięcej wspaniałych chwil jej chłopców. Zależało jej również na tym, żeby Dylan miał w przyszłości wspaniałą pamiątkę z dzieciństwa. W każdej wolnej chwili robiła zdjęcia uroczej parze. Trzeba przyznać, że naprawdę robią wrażenie. Już na pierwszy rzut oka, widać, że są oni nierozłączni. Wyglądają fenomenalnie, naprawdę ciężko oderwać od nich wzrok. 

Źródło: Facebook/Ivette Ivens

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkrycia
  3. Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi
  4. Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii
  5. Obowiązują już od wczoraj. Wielu Polaków nie miało pojęcia
  6. Ogromna ewakuacja w centrum polskiego miasta. Mieszkańcy są w niebezpieczeństwie, trwa pilna akcja służb
  7. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  8. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News