W studni znaleziono noworodka. Na jaw wyszła prawda o matce dziecka, mieszkańcy przeżyli wstrząs

W studni znaleziono noworodka. Na jaw wyszła prawda o matce dziecka, mieszkańcy przeżyli wstrząs Źródło: Pixabay/reijotelaranta

Noworodek został odnaleziony w studni w gospodarstwie w gminie Sanniki. Do przerażającego odkrycia doszło 5 maja. Teraz na jaw wyszła cała prawda o matce dziecka. Na obecnym etapie nadal prowadzone jest śledztwo. Wiadomo już jednak o pierwszych przerażających faktach.

Noworodek został odnaleziony 5 maja bieżącego roku. Ciało dziecka z niewyjaśnionych przyczyn znajdowało się w studni, w jednym z gospodarstw w gminie Sanniki. Policja wciąż prowadzi śledztwo w tajemniczej sprawie. Wcześniej, 25 kwietnia, w tym samym gospodarstwie zmarła 25-letnia kobieta. Na jaw wyszły porażające informacje na temat obydwu śmierci.

Noworodek odnaleziony w studni, na jaw wyszła prawda o jego matce

25-letnia Tatiana B. zmarła w tym samym gospodarstwie, w którym odkryto ciało noworodka w studni. Z pierwszych ustaleń wynika, że kobieta była matką dziecka. Z opinii patomorfologicznej wynika, że dziewczynka urodziła się martwa. W związku z czym wykluczono wersję wydarzeń zakładającą dzieciobójstwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Ponadto, z kolejnej opinii patomorfologa wynika, iż bezpośrednią przyczyną śmierci Tatiany B. były obrażenia, jakich doznała ona w trakcie nagłego porodu. Doszło wtedy do wewnątrzmacicznego krwawienia, a brak pomocy lekarskiej skutkował zgonem kobiety - wyjaśnił prokurator prowadzący sprawę. W ramach dalszych ustaleń próbki krwi mają zostać poddane badaniom DNA.

Właścicielka gospodarstwa rolnego wynajmująca do pracy Ukrainki została poinformowana o tym, że Tatiana potrzebuje pomocy lekarskiej. Gdy na miejscu zjawił się lekarz, stwierdził zgon. Niewykluczone, że powodem śmierci mogło być krwawienie z dróg rodnych. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta była w ciąży, nie odnaleziono jednak płodu. Poszukiwania nie przynosiły rezultatu, przełom nastąpił 5 maja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

Jeden z pracowników zatrudnionych przez gospodynię miał poinformować o tym, że w studni "pływają najprawdopodobniej zwłoki dziecka". Na miejscu pojawił się prokurator oraz ekipa dochodzeniowa. Po wydobyciu zwłok i badaniach okazało się, że jest to dziecko zmarłej Tatiany. Po śmierci Tatiany zatrzymano jej matkę oraz koleżankę matki, które mieszkały razem z dziewczyną. Po przesłuchaniu zostały jednak zwolnione.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka w piekielnie ponętnej odsłonie. Co za kształty (FOTO)
  3. Niebywałe doniesienia prasy, Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Dziennikarze przyłapali ją w jednoznacznej sytuacji
  4. Dziecko urodziło się długo przed terminem. Było mniejsze od pilota do TV
  5. Posiadanie paprotki w domu ma swoje zalety zdrowotne. Niewiele osób wie, jak popularny kwiat działa na ludzi
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News