W środku nocy pies poszedł do pokoju noworodka. Nagłe wydarzenia obudziły rodziców, byli przerażeni widokiem

W środku nocy pies poszedł do pokoju noworodka. Nagłe wydarzenia obudziły rodziców, byli przerażeni widokiem Źródło: .

Noworodek wzbudził tak wielkie zaciekawienie u psa, że gdy tylko rodzice położyli się w swojej sypialni, on szybko skierował swoje łapy w stronę maleństwa. Gdy małżeństwo stanęło w drzwiach pokoiku dziecka, zamurowało ich z przerażenia.

Śpiący noworodek, zdaniem rodziców, był w pełni bezpieczny w swoim łóżeczku, dlatego zupełnie nie spodziewając się tego, co miało wydarzyć się już za chwilę, sami postanowili położyć się spać. Poczuli przeszywający ich paraliż, gdy otworzyli drzwi do pokoju maleństwa i zrozumieli, że kilka sekund przed nimi, był tam ich pupil. 

W środku nocy pies poszedł do pokoju, gdzie spał noworodek 

Jeszcze nim mała Harper pojawiła się na świecie, jej rodzice postanowili zaopiekować się psem, któremu nadali imię Duke. Zwierzak nie potrzebował dużo czasu, by zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu i do szaleństwa pokochać swoich właścicieli. Szybko stał się częścią rodziny Brousseaus, której bacznie strzegł każdego dnia. 

Czworonóg pilnował, by jego opiekunom nic złego się nie stało. Życie całej rodziny odmieniło się, gdy na świecie pojawiła się dziewczynka imieniem Harper. Jako młodzi rodzice, dbali o swoją córeczkę, nie zapominając przy tym o pupilu, który wciąż wymagał ich uwagi. Pewnego wieczora, zgodnie z wyrobioną już rutyną, małżeństwo ułożyło swoją pierworodną do snu i sami chwilę później położyli się spać w swojej sypialni. W tym czasie, Duke szybko pobiegł do pokoju Harper, usiadł obok łóżeczka i zaczął bacznie się jej przyglądać. Kilka sekund później wydarzyło się coś strasznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażeni rodzice musieli działać szybko 

W pewnej chwili psiak zorientował się, że oddech dziewczynki jest coraz słabszy, aż w końcu ustał całkowicie. Najwyraźniej rozumiał, co to oznacza, bowiem od razu pobiegł do sypialni swoich właścicieli i skakał po ich łóżku dopóki się nie obudzili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Zdezorientowane małżeństwo natychmiast zerwało się na nogi i pospieszyło w stronę pokoju córki, gdzie zastali makabryczny widok. Harper leżała nieruchomo, i choć wyglądała jakby spała, była blada, a z każdą sekundą coraz bardziej sina i co gorsza, nie oddychała. Od razu wezwali pomoc, a lekarzom na szczęście udało się uratować dziewczynkę. Brousseausowie do dziś nie mogą uwierzyć w to, że pupil uratował życie ich dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł