Noworodek miał mieć nadzwyczajne zdolności
Screen Daily Mail
Klaudia Bochenek - 19 Maja 2020

Już po pięciu dniach noworodek zrobił niebywałą rzecz, wszyscy osłupieli. Rodzice są przekonani, że ma nadzwyczajne zdolności

Noworodek znalazł się na ustach wszystkich przez swoje niebywałe zdolności. Osłupieli nie tylko rodzice, ale też dziennikarze, którzy przyjechali do rodziny z kamerą. Wszyscy są zgodni, że wyczyny dziewczynki nadają się do wpisania do "Księgi rekordów Guinnessa".

Noworodek przez kilka dni po urodzeniu zachowywał się spokojnie i bardzo "typowo". W piątym dniu życia dziewczynka zdecydowała się jednak zaskoczyć wszystkich swoim zachowaniem.

W piątej dobie życia Lula sprawiła, że wszystkim opadły szczęki

31-letni Tezra Finn-Johnston i 23-letnia Emily Derrick na co dzień mieszkają w Bristolu w Wielkiej Brytanii. 31 stycznia tego roku przywitali na świecie pierwszą i wyczekiwaną od dawna córeczkę, której dali na imię Lula. Nie sądzili, że po wyjściu ze szpitala staną się rodziną, o której będzie w mediach wyjątkowo głośno. Wszystko przez to, że Lula 5 dni po narodzinach zrobiła coś niesamowitego - sama podniosła główkę.

Zakupy koszyk AuchanWcale nie Biedronka ani Lidl. Wiemy, gdzie zrobisz najtańsze zakupy, wyniki badań zdumiewająCzytaj dalej

Noworodki nie są w stanie tego zrobić mniej więcej do 2-3 miesiąca życia - główka jest po prostu za ciężka i za duża, a mięśnie zbyt słabe. Z kolei Lula zaczęła robić to mając niecały tydzień, co więcej - w pełni świadomie. Rodzice nie dowierzali własnym oczom - nie dość, że ich córka była za mała na takie postępy, to jeszcze urodziła się nieco lżejsza niż przeciętny noworodek (ważyła 2,5 kg). Emily podejrzewa, że jej umiejętności mogą być powiązane z dużą masą mięśniową, jednak to tylko gdybanie. Rodzice Luli po raz drugi byli w szoku, kiedy Lula skończyła 8 tygodni.

Noworodek zaskoczył po raz drugi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zaczęła rodzić.Kobieta nagle zaczęła rodzić. Chwyciła za telefon i poprosiła 10-letniego synka o niebywałą rzeczCzytaj dalej

Kiedy Lula miała 8 tygodni, jej tata próbował posadzić ją na kolanach. Córka z jakiegoś powodu się zdenerwowała i stanęła, zamiast usiąść. Co więcej, nie chwiała się - stała twardo na prostych nogach, nie ugięła się pod swoim ciężarem. Tezra natychmiast opowiedział o wszystkim Emily. Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilka razy, więc nie był to jednorazowy wyczyn. Teraz, gdy Lula ma 15 tygodni, stoi już sama, ale rodzice w obawie o przewrócenie nadal jej asystują. Dziewczyna stała się ewenementem wręcz na skalę światową.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają
2. Pod Kościelcem znaleziono ciało kobiety. Dramatyczne szczegóły śmierci

Wszyscy zastanawiają się nie tylko nad tym, czy postęp fizyczny będzie szedł w parze z umysłowym, ale też nad tym kiedy dziewczynka zacznie sama chodzić. Raczej nie będzie kazała długo na to czekać. Najmłodszym dzieckiem, które zaczęło samo chodzić był Reuben Robinson, który miał wtedy 6 miesięcy (w "Księdze rekordów Guinessa" zaszczytne miejsce zajął też najcięższy noworodek na świecie). Tata Luli podejrzewa, że geny również mogły odegrać dużą rolę - kiedy miał 13 lat podnosił już spore ciężary i wygrywał z dorosłymi pojedynki w siłowaniu się na rękę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Codziennie umiera przez niego 33 Polaków. Pierwsze objawy raka jelita
  2. Reprezentant Polski miał porwać dziecko. Poważne oskarżenia wobec zawodnika
  3. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  4. 17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło
  5. Wszedł na plebanię i zaczął robić karygodne rzeczy w biały dzień. Zatrzymano go na gorącym uczynku
  6. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy

Roksana WęgielRoksana Węgiel powiedziała, jakiej swojej piosenki nie lubi. Ogromne zdziwienie dla fanówCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News