Po porodzie lekarze przecierali oczy ze zdumienia, a matka przeżyła wstrząs. Wygląd noworodka odbiera mowę

Po porodzie lekarze przecierali oczy ze zdumienia, a matka przeżyła wstrząs. Wygląd noworodka odbiera mowę Źródło: youTube/ Starling Peralta

Noworodek tuż po porodzie zadziwił zarówno mamę, jak i lekarzy. Nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego. Wszystko za sprawą wyglądu dziecka, które urodziło się z nietypową cechą.

Noworodek urodził się z nietypową cechą wyglądu. Cały szpital momentalnie zbiegł się, żeby go zobaczyć. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Ten widok jest zdecydowanie czymś, czego nie zapomną do końca życia. Wszystko za sprawą włosów dziecka. Matka natura hojnie obdarzyła chłopca.

Noworodek ma nietypowy kolor włosów 

Podczas gdy jedni przychodzą na świat zupełnie łysi, inni rodzą się z bujną czupryną. To właśnie po włosach najczęściej rozpoznaje się nowo narodzone dziecko. Wygląd chłopca o imieniu Bence zaskoczył zupełnie wszystkich. Nigdy wcześniej nie widzieli malucha, który urodziłby się ze śnieżnobiałymi włosami. Mały Bence, który urodził się w szpitalu w Szekesfehervar, wyglądał jak istny anioł. Malec zszokował wszystkich swoimi pięknymi, śnieżnobiałymi, niesamowicie lśniącymi włosami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noworodka natychmiast przebadano. Okazało się, że jasny kolor jego włosów nie jest w żaden sposób związany ze stresem czy jakąkolwiek chorobą. W jego organizmie nie stwierdzono też ubytku melatoniny, przez co wykluczono, jakoby chłopiec był albinosem.

Lekarze zbadali wyjątkowe dziecko

Lekarze uznali, że w przypadku tego chłopca jego włosy najprawdopodobniej ściemnieją w starszym wieku. Póki co, położne nazywają go "Czarującym Księciem" i nie mogą oderwać od niego wzroku. Noworodek już od pierwszych chwil życia może szczycić się ogromną popularnością.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Chociaż Bence urodził się zdrowy, siwy kolor włosów u dzieci może świadczyć o problemach zdrowotnych, takich jak: choroby genetyczne, zespół Waardenburga, albinizm czy po prostu niedobór żelaza bądź witaminy B12. Ich kolor skutecznie poprawia cynk i miedź. Dlatego warto wzbogacić jadłospis dziecka o następujące produkty: nasiona dyni, orzechy, banany i fasolę.

uploaded

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: popularne.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News