Grabarze nagle usłyszeli dziwne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli, interweniował lekarz

Grabarze nagle usłyszeli dziwne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli, interweniował lekarz Źródło: misstits.me

Noworodek został znaleziony podczas ceremonii pogrzebowej. Grabarze, którzy usłyszeli jego płacz, nie mogli uwierzyć w to, gdzie przebywało dziecko. Na miejscu musiał interweniować lekarz. Niebywałe doniesienia obiegły cały świat.

Noworodek zaczął płakać i tylko dzięki temu został odnaleziony przez grabarzy. Ceremonia pogrzebowa obfitowała w niespodziewane wydarzenia, które są tak niebywałe, że ciężko w nie uwierzyć. 

Otworzyli trumnę, a im oczom ukazał się noworodek

Betty odeszła zaledwie dzień wcześniej. Pogrążona w rozpaczy rodzina ostatkiem sił zorganizowała skromną ceremonię pogrzebową w Toronto. Na cmentarzu pojawili się żałobnicy z najbliższego otoczenia kobiety - była to ich ostatnia szansa, by pożegnać się ze zmarłą. 

Niestety pogrzeb nie przebiegł po niczyjej myśli. Pracujący na miejscu grabarze, spuszczając trumnę do grobu, przeżyli szok, gdy ze środka zaczął dobiegać płacz noworodka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zebrana na miejscu rodzina i przyjaciele Betty przecierali oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że w trumnie było dziecko. Natychmiast wezwano lekarza, który orzekł, że noworodek żyje.

Skąd w trumnie wziął się noworodek?

Wszyscy zastanawiali się, jakim cudem w trumnie znajdował się żywy noworodek. Betty umierając, odeszła razem ze swoim nienarodzonym dzieckiem. Lekarz, który wypisywał akt zgonu kobiety, zaznaczył w nim, że Betty była w ciąży, a jej maleństwo umarło razem z nią. 

W szpitalu dziecko Betty zostało nazwane "cudem". Nikt, nawet lekarze, nie był w stanie wytłumaczyć, jak córeczce udało się przeżyć w ciele martwej mamy. 

Dziewczynka spędziła 4 miesiące w szpitalu. Przez ten cały czas przebywała w inkubatorze. Lekarze zrobili wszystko, by dziecko cudem uratowane z grobu mamy przeżyło. I udało im się, mała zaczęła się normalnie rozwijać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagrano jakie rzeczy opiekunka żłobka robi dzieciom. Gdy rodzice zobaczyli film, byli przerażeni i wściekli
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Dla całej rodziny Betty pojawienie się maluszka spowodowało powrót nadziei. Dzięki małej mogli skupić się na dziecku i łatwiej było im się pogodzić ze stratą ukochanej mamy, córki i przyjaciółki.

uploaded

fot. misstits.me

źródło: jestpozytywnie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News