Noworodek śmierć rodzice ostrzegają
Facebook Babyography
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Noworodek zmarł przez jeden szczegół, którego nikt nie zauważył. Rodzice pilnie ostrzegają

Noworodek zmarł przez zaledwie jeden szczegół, na który nie zwrócili uwagi rodzice. Teraz przestrzegają innych, by nie popełnili tego samego błędu. Maluch miał zaledwie siedem tygodni, kiedy doszło do tragicznego zdarzenia. Koniecznie podzielcie się tą wiedzą z innymi.

Noworodek zmarł, mając zaledwie siedem tygodni. Rodzice nie zwrócili uwagi na jeden, drobny szczegół, w wyniku czego ich maleństwo odeszło. Teraz dzielą się swoją wiedzą z innymi, by nie popełnili oni tego samego błędu.

WiadomościNa miejscu mnóstwo policjantów i karetek, ludzie są wywożeni do szpitali. Tragiczne wydarzenia w centralnej PolsceCzytaj dalej

Noworodek zmarł przez jeden szczegół, na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Teraz jego rodzice ostrzegają innych

Niemowlęta są zupełnie bezbronnymi istotami, z którymi należy się obchodzić wyjątkowo ostrożnie. Każdy rodzic stara się ze wszystkich sił, by jego dziecko było bezpieczne. Jako że maluchy śpią około 15 godzin w ciągu doby, łóżeczko powinno być dla niego najbezpieczniejszym miejscem. Niestety w tym przypadku to właśnie ono było powodem tragedii.

Rodzina Roseman zakupiła specjalne łóżeczko dla swojej nowo narodzonej pociechy. Matka miała jak najlepsze intencje, zakupując specjalny model, który można zamontować do łóżka rodziców. W ten sposób opiekunowie mogą spać razem ze swoim maluchem i mieć go blisko siebie. Niestety to właśnie ta właściwość projektu przyczyniła się do tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Tego dnia Esther położyła swoją córeczkę do jej łóżeczka, kiedy ta zasnęła, matka wyszła z sypialni. Półtorej godziny później wróciła sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko w porządku. Niestety Grace leżała z główką opuszczoną bezwładnie na krawędzi łóżeczka. W trakcie snu dziecko musiało przekręcić się na bok, co sprawiło, że jej główka zawisła na krawędzi. Maluch nie był jeszcze na tyle silny, by ją podnieść, dlatego doszło do uduszenia. Dziewczynka miała tylko siedem tygodni.

- Zaraz po po tragicznej śmierci Grace nie czułam nic innego jak poczucie winy, wstydu i potępienia. Nie mogłam normalnie funkcjonować i codziennie myślałam o samobójstwie, ale nie mogłam zrobić tego swoim bliskim. Na samym początku współczułam nawet firmie Bednest, która stoi za wyprodukowaniem tego łóżeczka, ponieważ myślałam, że będą wstydzić się tego, co się stało. Niestety firma nie poczuwa się do niczego i uważa, że nie jest winna śmierci mojej kochanej Grace - pisała matka dziewczynki.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje polski polityk. Wiadomość właśnie obiegła media

2. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski aktor, widzieliśmy go w ”Klanie” i ”13 Posterunku”

3. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?

Wspomniany model łóżeczka został zakazany w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, jednak nie w Wielkiej Brytanii. Firma szybko zmieniła konstrukcję modelu oraz dodała rozmaite akcesoria zapobiegające takim zdarzeniom, nigdy jednak nie przyznała się do winy. Niestety malutkiej Grace nic już nie przywróci życia, jednak warto zwrócić uwagę na to, w jakie akcesoria zaopatrujemy swoje dziecko. Bardzo ważne, by zawsze pamiętać również o czytaniu instrukcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spektakularna porażka TVP, wszystko trafiło do sieci. Jacek Kurski nie będzie zadowolony
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała Piotrka. Tuż obok siedział jej nowy partner, padły słowa, które mogły zaboleć
  3. Ratownicy cały czas walczą o życie poszkodowanych, sytuacja jest dramatyczna. Są ranni i ofiary śmiertelne tragedii zagranicą
  4. W końcu przerwali milczenie. Zdradzili całą prawdę o pandemii
  5. Pomóżmy zdruzgotanej rodzinie. Zaginął Marek Pstrokoński, każda informacja jest na wagę złota
  6. Gratulacje spływają z całej Polski. Gessler przekazała najradośniejszą nowinę, tyle czekała, "jestem oszołomiona"

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Podaj To

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News