Rodzina poszła do szpitala przywitać noworodka. Jednak tego, co zobaczyli w łóżeczku, się nie spodziewali

Rodzina poszła do szpitala przywitać noworodka. Jednak tego, co zobaczyli w łóżeczku, się nie spodziewali Źródło: Screen/Youtube/ Theresa Slater

Noworodek był wyczekiwanym potomkiem, którego przyjścia na świat nie mogła doczekać się cała rodzina. Gdy członkowie familii poszli do szpitala przywitać maleństwo, doznali szoku. Spodziewali się czegoś zupełnie innego.

Noworodek przyszedł na świat w atmosferze ogromnego wyczekiwania. Członkowie rodziny natychmiast udali się do szpitala, żeby przywitać maleństwo. To, co zastali w szpitalnym łóżeczku, było dla nich szokiem. Zupełnie nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. 

Noworodek przywitany przez całą familię 

Noworodek, który przyszedł na świat w rodzinie Theresy Slater, mógł liczyć na huczne przywitanie ze strony swoich najbliższych. Cała familia czekała z ogromnym napięciem na maleństwo, a kiedy już wreszcie się urodziło, wszyscy pognali do szpitala je zobaczyć.

Nikt nie spodziewał się jednak tego, co zobaczyli w szpitalnym łóżeczku. Reakcja rodziny mówi sama za siebie. Szok wymieszał się z ogromną radością i fetą na cześć mamy. Czasem los potrafi płatać figle młodym rodzicom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodzianka 

Gdy rozemocjonowani wujkowie i ciocie wparowali do szpitalnego pomieszczenia, w którym miało przebywać maleństwo, mocno się zdziwili zawartością łóżeczka. W pierwszej chwili nie potrafili zrozumieć całej sytuacji. Później, kiedy szok minął świętowali z świeżo upieczonymi rodzicami.

W łóżeczku zamiast jednego dziecka, leżały bowiem dwa noworodki. Okazało się, że ciąża Theresy Slater jest bliźniacza i w ciągu jednego dnia stała się ona mamą dwóch pięknych chłopców. Salę ogarnęła fala pisków i głośnych komentarzy. Rodzina nie mogła się doczekać maluszka, a widok dwóch ucieszył ich jeszcze bardziej. Widać, że dla bliskich Theresy Slater, więzy rodzinne to podstawa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Młodzi rodzice z pewnością mogą liczyć na ich wsparcie w trakcie opieki nad maluchami. W końcu przyjście na świat dziecka to poważna sprawa, która wymaga wielu poświęceń i często jest pracą bardzo żmudną. Po reakcji rodziny, ewidentnie widać, że dzieci będą na co dzień otoczone miłością i czułością, a osób chętnych do zajmowania się nimi będzie sporo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  2. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  3. Dziecko zaginęło w wieku 4 lat. 25 lat później pukanie do drzwi wprawiło w osłupienie całą rodzinę
  4. Przyszła mama poszła do lekarza dopiero w 41 tyg. ciąży. Lekarze zobaczyli jej USG i nie wierzyli własnym oczom
  5. 93-letnia panna młoda Sylwia postanowiła zaimponować młodszemu narzeczonemu. Pokazała 4 zniewalające kreacje ślubne
  6. Mateusz kupił w Biedronce popularne słodycze. Babcia skosztowała i wszczęła alarm, a on prawie zwymiotował na ten widok

Źródło: lolmania

Następny artykuł