Mężczyzna znalazł 3-dniowego noworodka. Dziecko było zjadane przez mrówki

Mężczyzna znalazł 3-dniowego noworodka. Dziecko było zjadane przez mrówki Źródło: .

Noworodek został odnaleziony w lesie, gdy zjadały go mrówki. Mężczyzna, który jako pierwszy ujrzał ten masakryczny widok, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Prawda o całym zdarzeniu okazała się przerażająca.

Noworodek był bardzo bliski śmierci, gdy w lesie odnalazł go mężczyzna. Dowiedzieliśmy się, że dziecko było w katastrofalnym stanie, a w pewnym momencie zaczęły nawet zjadać go mrówki. Przechodzień nie mógł zignorować sytuacji, w związku z czym natychmiast zawiadomił służby ratunkowe. Maleństwo zostało bezzwłocznie przetransportowane do szpitala w krytycznym stanie.

Ta historia mrozi krew w żyłach, bo wydaje się, że ludzka okrutność nie może być aż tak wielka. Okazuje się jednak, że niektórzy ludzie w desperacji potrafią posunąć się do naprawdę przerażających czynów, nie zważając na cierpienie innych. Noworodek mógł umrzeć i można powiedzieć, że jego życie zostało uratowane przez dobre serce przechodzącego w pobliżu mężczyzny.

Noworodek był bliski śmierci

- Człowiek, który znalazł dziewczynkę, usłyszał jej płacz. Po chwili poszukiwań zobaczył dziecko leżące na stosie liści. Całe było pokryte mrówkami. Ponieważ nikogo nie było w pobliżu, było jasne, że zostało porzucone. Mężczyzna zabrał więc dziecko i zadzwonił po karetkę pogotowia - powiedział przedstawiciel miejscowej policji, pytany o okoliczności odnalezienia maleństwa.

Jak widać na zdjęciu, dziecko było w krytycznym stanie i każda kolejna minuta spędzona w lesie mogła skończyć się wielką tragedią. Zdarzenie miało miejsce w rosyjskim Czelabińsku. To właśnie tam obecnie przebywa mała dziewczynka, która została porzucona przez swoich rodziców. Wciąż nie udało się odnaleźć mamy 3-dniowego dziecka.

Noworodek mógł zginąć w lesie

Lekarze przekonują, że mała dziewczynka była bardzo bliska śmierci i można mówić o wielkim szczęściu. Przekazują również, że rokowania są bardzo dobre i najpewniej uda się doprowadzić ją do pełni zdrowia. Jednocześnie pojawiła się informacja, że noworodek trafi do domu dziecka, jeśli nie znajdą się osoby chętnie do zaadoptowania go.

Dzisiaj grzeje: 1. Makabryczne informacje mediów. Kawałki ubrań Piotra Woźniaka-Staraka miały zostać znalezione na śrubie motorówki
2. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sieci pojawiły się już liczne głosy ze strony osób, które bardzo przejęły się tragedią, jaka spotkała dziecko i zgłosiły, że są w stanie zaadoptować je lub udzielić pomocy finansowej. Wygląda więc na to, że przynajmniej uda się uwolnić maleństwo od patologicznej rodziny i zapewnić mu spokojne wychowanie w przyszłości. Jest to zapewne jedynie kwestia czasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
  5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez
    

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News