Zostawiła noworodka w śmieciach, wciąż trwają poszukiwania wyrodnej matki. Nowe fakty odbierają mowę

Zostawiła noworodka w śmieciach, wciąż trwają poszukiwania wyrodnej matki. Nowe fakty odbierają mowę Źródło: unsplash/🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy

Porzucony noworodek wstrząsnął pracownikami wysypiska śmieci, na którym go odnaleziono. Wciąż trwają poszukiwania wyrodnej matki, a tymczasem do mediów dotarły nowe ustalenia śledczych.

Martwy noworodek porzucony w śmieciach niczym najbardziej bezużyteczny przedmiot. Wciąż trudno jest uwierzyć, że rodzic mógł dopuścić się tak makabrycznego czynu wobec własnego dziecka. Śledztwo nadal trwa, a na jaw wychodzi coraz więcej porażających faktów. Ujawniono wyniki sekcji zwłok. 

Noworodek w śmieciach 

Przypominamy, że w grudniu zeszłego roku, pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku, sortując śmieci natknęli się na zwłoki małego dziecka zawiniętego w torbę. O zdarzeniu natychmiast zawiadomiono policję, która oddała ciało maleństwa do sekcji zwłok, a w międzyczasie rozpoczęła poszukiwania matki, która najprawdopodobniej porzuciła je kilka godzin po porodzie. Początkowo zakładano, że noworodek trafił do sortowni w jednym z 14 kontenerów, a po wstępnym dochodzeniu wykluczono ten z Nowego Dworu Mazowieckiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trwają poszukiwania wyrodnej matki. Nowe fakty odbierają mowę 

Kobieta, która urodziła maleństwo, a następnie porzuciła je w bestialski sposób, wciąż nie została odnaleziona. Służby proszą o przekazanie jakichkolwiek informacji, które mogłyby okazać się kluczowe dla śledztwa. Tymczasem pojawiły się wyniki sekcji zwłok przeprowadzonej na maluszku, o których dla "Super Expressu" opowiedziała prokurator zaangażowana w dochodzenie. Okazuje się, że główka noworodka miała liczne obrażenia, jednak nie jest pewne, co do nich doprowadziło, a jak wskazała śledcza, bez matki ustalenie przyczyn może być niemożliwe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie

2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

- Nie wiadomo, co przyniesie śledztwo na dalszym etapie. Podobnie jak wcześniej stwierdzono masywne obrażenia głowy dziecka, ale nadal nie wiemy, czy było to bezpośrednią przyczyną śmierci noworodka. Niestety, wszystko wskazuje, że bez jego matki nie dowiemy się, co się naprawdę wydarzyło - mówi dla SE.pl Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało
  4. 5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy
  5. Książę Harry w końcu przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, dramatyczne, pełne żalu słowa

Źródło: super express 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News