Noworodek został porwany dzień po porodzie. 2 lata później znaleziono go porzuconego w supermarkecie, po 40 latach straszna prawda wyszła na jaw

Noworodek został porwany dzień po porodzie. 2 lata później znaleziono go porzuconego w supermarkecie, po 40 latach straszna prawda wyszła na jaw Źródło: Pexles.com / Burst

Noworodek porwany ze szpitala został znaleziony kilkadziesiąt lat później. Paul Fronczak został zabrany ze swojego łóżeczka przez kobietę przebraną za pielęgniarkę. Zdarzenie miało miejsce w 1964 roku. Po 2 latach znaleziono porzucone dziecko w supermarkecie, ale dopiero kilkadziesiąt lat później szokująca prawda wyszła na jaw.

Noworodek Paul Fronczak został uprowadzony i porwany w 1964 roku ze szpitala. Miał zaledwie jeden dzień, kiedy kobieta przebrana za pielęgniarkę wyjęła go z łóżeczka i słuch po nim zaginął. Jego rodzice pochodzący z Chicago przeżyli prawdziwy horror. 2 lata po porwaniu dziecka ktoś porzucił w supermarkecie niemowlę. Rodzina Fronczaków nie miała możliwości sprawdzenia, czy to ich dziecko, bo w latach 60. nie istniały jeszcze skuteczne testy DNA potwierdzające rodzicielstwo. Mimo wszystko postanowili adoptować chłopca i uznali go za swojego zaginionego syna.

Noworodek przepadł jak kamień w wodę

Adoptowany Paul z wiekiem sam zaczął nabierać podejrzeń. Miał buntowniczą naturę, podczas gdy jego rodzina była spokojna i konserwatywna. Znacznie różnił się także od niej wyglądem - przede wszystkim był o wiele ciemniejszej karnacji i miał długie, brązowe loki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2012 roku w końcu wykonał test DNA, który wykazał, że Fronczakowie nie są jego biologicznymi rodzicami. To ponownie rozbudziło tajemnicę związaną z zaginionym w 1964 roku noworodkiem. Sprawą znowu zajęło się FBI.

FBI i dziennikarze wszczęli śledztwo

Poza FBI, sprawą zajęli się dziennikarze śledczy z Chicago WGN. Twierdzą, że znaleźli zaginionego Paula Fronczaka w małym miasteczku w Michigan. Nie ujawniono jego danych, ponieważ jest ofiarą przestępstwa. Mężczyzna powiedział reporterom, że zapoznał się z dowodami świadczącymi o tym, że to on został uprowadzony pół wieku temu. Przyznał, że FBI kontaktowało się z nim kilka miesięcy wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Póki co mężczyzna stara się oswoić z tą wstrząsającą informacją, stąd nie kontaktował się jeszcze z biologiczną matką. Niestety, nigdy nie będzie mu dane poznać ojca, ponieważ zmarł kilka lat wcześniej. Matka odmówiła reporterom komentarza na ten temat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News