Pogrzeb noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Bardzo smutny widok, ciężko powstrzymać łzy

Pogrzeb noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Bardzo smutny widok, ciężko powstrzymać łzy Źródło: Pixabay/carolynabooth

Noworodek znaleziony na wysypisku śmieci w Czerwonym Borze doczekał się pochówku. O godny pogrzeb zadbali obcy mu ludzie. Chłopczyk został pochowany w bezimiennym grobie.

Noworodek, którego zwłoki znaleziono 8 maja na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze, spoczął na cmentarzu komunalnym w Zambrowie (woj. podlaskie). Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości - chłopczyk przeszedł przez piekło. Przyczyną zgonu był uraz wielomiejscowy, o czym poinformowała Prokuratura Okręgowa w Łomży. Noworodek przyszedł na świat żywy. Policja poszukuje matki i osób, które pozbawiły go życia. Wszczęto postępowanie mające na celu wyjaśnienie, jakie wydarzenia doprowadziły do śmierci dziecka. Za ten czyn grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności.

Noworodek spoczął na cmentarzu w Zambrowie

Wczoraj odbył się pogrzeb zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W tragicznej uroczystości uczestniczyło kilkanaście osób, w tym wstrząśnięci losem dziecka pracownicy urzędu. Noworodek został pochowany w bezimiennym grobie. Na tabliczce widnieje lakoniczny zapis "Noworodek NN". Nadal nieznana jest bowiem tożsamość dziecka. Ostatnie 10 dni od znalezienia ciałka nie przyniosły żadnych informacji na temat rodziny zmarłego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Osoby uczestniczące w pogrzebie uczciły pamięć o chłopczyku w piękny sposób - nad cmentarzem pojawiły się białe balony, a na grobie pozostawiono białe róże i pluszową zabawkę. Ten widok wzrusza do łez. Biała trumienka spoczęła w maleńkiej mogile bez nagrobka. Osoby, które towarzyszyły dziecku w ostatniej drodze nie kryły łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

- Wszystkie osoby posiadające wiedzę na ten temat tej wstrząsającej sprawy proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów: 85 670 31 20, 85 670 21 92 lub numerem alarmowym 112. Każda przekazana policjantom informacja nawet anonimowa, zostanie dokładnie sprawdzona - zapewnia nadkomisarz Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News