Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki

Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki Źródło: unsplash/🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy/

Bezbronny noworodek potraktowany w możliwie najgorszy sposób. Ustalono, że kilkukrotnie dopuszczono się wobec niego przemocy fizycznej, a sprawcami okazali się rodzice.

Noworodek był dla nich większym utrapieniem niż szczęściem. Choć maleństwo nie było niczemu winne i wymagało jedynie odrobiny miłości i ciepła, oni zgotowali mu prawdziwe piekło na ziemi, nie okazując żadnej litości. Sprawą zajęły się odpowiednie służby, a dotychczasowe ustalenia odbierają mowę. 

Polska miejscowość poruszona tragedią. Noworodek nie zaznał miłości od żadnego z rodziców 

Do potwornych zdarzeń doszło w 2018 roku w Płońsku. Okoliczni mieszkańcy wciąż wspominają potworne czyny, jakich dopuścili się ojciec i matka względem własnej córki. W listopadzie minionego roku dziewczynka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, a lekarze, którzy się nią zajęli, szybko odkryli, przez jaki koszmar musiała przejść. 

Ustalono bowiem, że co najmniej 4 razy dopuszczono się wobec niej przemocy fizycznej, a powodem tego miał być płacz dziecka, nad którym rodzice nie potrafili zapanować. 

- Dziecko było podrzucane, upadało na podłogę, uderzyło główką o futrynę i było podduszane - wyznała Ewa Ambroziak, Prokuratur Rejonowy w Płońsku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Specjaliści nie mieli wątpliwości, że wyrządzona dziewczynce krzywda była działaniem celowym, a za wszystko najprawdopodobniej odpowiadają rodzice. Ponieważ noworodek trafił do szpitala w tragicznym stanie, powrót do pełni sił i zdrowia wymagał czasu, jednak dzięki odpowiednim działaniom udało się uniknąć najgorszego.

Ojciec bił i dusił, a matka nie była lepsza. Jaka czeka ich kara? 

Sprawą bezwzględnych rodziców zajęła się policja, która odprowadziła ich do prokuratury, gdzie złożyli zeznania. Ustalono, że to głównie ojciec znęcał się nad córką, jednak matka nie była lepsza, bowiem w żaden sposób nie reagowała na krzywdę dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

On usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a ona ciężkiego pobicia i narażenia dziecka na niebezpieczeństwo przez zaniechanie. Mężczyzna przebywa w areszcie, gdzie wyczekuje na proces i z przekazywanych do mediów informacji wynika, że grozi mu 25 lat więzienia. Matka natomiast, choć przebywa na wolności, nie uniknie odpowiedzialności, a grozi jej od 3 do 15 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  3. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  4. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  5. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  6. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News