Rodzice doprowadzili noworodka do krytycznego stanu. Lekarze nie mieli już nadziei, gdy stała się niesamowita rzecz

Rodzice doprowadzili noworodka do krytycznego stanu. Lekarze nie mieli już nadziei, gdy stała się niesamowita rzecz Źródło: Pixabay

Noworodek przeszedł przez prawdziwe piekło, które najpewniej zgotowali mu rodzice. Dziecko z bardzo poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala, gdzie walczyło o życie. Na szczęście wydarzyło się coś niezwykłego.

Noworodek, malutka Luiza z Malborka, trafił do szpitala 5 lutego br. Dziewczynka miała poważne obrażenia ciała - kilka złamań, liczne rany głowy oraz obrzęk mózgu. Dziecko do szpitala przywieźli rodzice, którzy twierdzili, że miało uderzyć się o fotelik. Lekarze bardzo szybko poinformowali o sprawie policję.

Noworodek zdaniem lekarzy został brutalnie pobity

Stan dziewczynki był na tyle poważny, że szybko przewieziono ją ze szpitala w Malborku na OIOM w Szpitalu im. Kopernika w Gdańsku. Tam Luiza została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Specjaliści przez kilka dni toczyli ciężką walkę o zdrowie i życie dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście w sprawie doszło do pozytywnego przełomu. Stan dziewczynki na tyle się ustabilizował, że ostatecznie ją wybudzono. Dziś dziecko samodzielnie oddycha i powoli nabiera sił. Więcej o tym, jak będzie wyglądało leczenie Luizy w najbliższej perspektywie, dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.

Matka i ojciec dziecka nie przyznają się do zarzucanych im czynów

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Dziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech

Rodzice noworodka nie przyznają się do postawionych im zarzutów, jakoby mieli dotkliwie i brutalnie pobić swoje dziecko. Zostali już jednak zatrzymani i obecnie przebywają w areszcie. Oskarżyciele chcą, aby wkrótce oboje stracili władzę rodzicielską. Śledztwo w sprawie jest w toku. Wkrótce do mediów dotrą zapewne najnowsze ustalenia służb. Niedługo dowiemy się także, kiedy uda się przywrócić malutką Luizę do pełni zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursu
  3. Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją
  4. Mężczyzna zobaczył, że na pace śmieciarki rusza się worek. Zajrzał do środka i zamarł
  5. Matka nie dostała 500 plus. Niewiarygodne, jak zareagowała, pojawiła się w urzędzie z telewizją
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News