6-miesięczna Lilianka miała gorączkę. Kilka chwil później umierała we męczarniach, dramatyczny apel rodziców

6-miesięczna Lilianka miała gorączkę. Kilka chwil później umierała we męczarniach, dramatyczny apel rodziców Źródło: siepomaga.pl/lilianka

Noworodek rozwijał się prawidłowo i nic nie wskazywało, że może się to zmienić. Pewnego dnia mała dziewczynka dostała gorączki, sprawy potoczyły się bardzo szybko. Życie dziecka wisiało na włosku.

Noworodek był okazałem zdrowia, rozwijał się prawidłowo. Wszystko się zmieniło w momencie, gdy 6-miesięczna dziewczynka dostała gorączki. Później pojawiły się wymioty. Z każdą chwilą z dzieckiem było coraz gorzej. Lekarze rozpoczęli dramatyczną walkę o życie maleństwa. 

Nic nie wskazywało na to, że noworodek może być poważnie chory 

6-miesięczna Lilianka była do pewnego momentu zdrowym dzieckiem. Noworodek rozwijał się w sposób naturalny, nic nie wskazywało, że mogą wystąpić jakieś problemu. Dzień przed trafieniem do szpitala, dziecko nie miało żadnych objawów, nawet kataru. Nagle noworodek dostał silnej gorączki, a po pewnym czasie pojawiły się wymioty.

Stan Lilianki pogarszał się z każdą chwilą. Rodzice zdecydowali pojechać z nią do szpitala. W pewnym momencie lekarze zdecydowali, że dziecko trzeba natychmiast przetransportować helikopterem do placówki w Gdańsku. Życie maleństwa wisiało na włosku. Okazało się, że Liliankę zaatakowała sepsa piorunująca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczny apel rodziców dziewczynki 

Sepsę udało się pokonać, ale to nie koniec problemów małej dziewczynki. Do tej pory zmaga się z powikłaniami, jakie pozostawiła po sobie choroba. Na skutek ostrego zakażenia został uszkodzony mózg Lilianki. Cały czas powiększa się jej wodogłowie.

- W szpitalu spędziłyśmy blisko 3 miesiące. To połowa życia Lilianki, które zamiast w domu musiała spędzić na szpitalnym oddziale. Niestety do teraz zmagamy się z powikłaniami, jakie pozostawiła po sobie sepsa. Z radosnej, uśmiechniętej dziewczynki, Lilianka zmieniła się nie do poznania - pisze mama w portalu crowdfundingowym. 

Rodzice malucha wystosowali też rozpaczliwy apel do ludzi dobrej woli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Wciąż mogę pomóc mojej córeczce, pod warunkiem, że zgromadzę odpowiednią ilość środków. Roczna rehabilitacja i turnusy przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny. Dlatego z całego serca proszę Cię nawet o najmniejszą wpłatę, która pomoże mojej córeczce - apeluje matka dziewczynki.

Rodziny nie stać na leczenie Lilianki, więc postanowili zorganizować zbiórkę, która znajduje się w serwisie Siepomaga pod tym linkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić                                                                            

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News