Po badaniu pacjentki ginekolog musiał wezwać policję. W bagażniku kobiety dokonano straszliwego odkrycia

Po badaniu pacjentki ginekolog musiał wezwać policję. W bagażniku kobiety dokonano straszliwego odkrycia Źródło: twitter/policja_mazowsze/

Noworodek został znaleziony zupełnym przypadkiem, a wszystko za sprawą ginekologa, który wezwał policję. Od razu wszczęto śledztwo, jednak wygląda na to, że do finału sprawy nie dojdzie tak szybko, jak niektórzy mogliby się spodziewać.

Noworodek ukryty w bagażniku. Zapewne niejedna osoba słyszała o szoku poporodowym i o tym, że zachowania kobiet mogą być wówczas naprawdę różne. W takich momentach niezwykle ważne jest wsparcie najbliższych, ale gdy go brakuje, może dojść do potwornych zdarzeń. Tak też się stało i tym razem - nikt się nie spodziewał, że do tego dojdzie.

Noworodek w bagażniku. Po badaniu ginekolog wezwał policję

W Mirkowie pod Wrocławiem (woj. dolnośląskie) policja dokonała porażającego odkrycia. Wszystko zaczęło się w gabinecie ginekologicznym, dokąd 35-letnia kobieta udała się na rutynowe badanie. Już po kilku minutach lekarz zorientował się, że pacjentka niedawno rodziła. Dopytując o maleństwo usłyszał, że dziecko nie żyje. 

Natychmiast zawiadomił mundurowych, którzy niemal od razu udali się do domu kobiety i rozpoczęli przeszukanie. Dopiero w garażu obok budynku, w bagażniku motoru, znaleziono martwe dziecko. 35-latka została zatrzymana i odprowadzona na komisariat policji w celu złożenia wyjaśnień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uniknie odpowiedzialności?

Gdy tylko sprawą zajęła się prokuratura, mieszkanka Mirkowa usłyszała zarzut dzieciobójstwa oraz znieważenia zwłok maleństwa. Kobieta wyznała wówczas, że poród zaczął się, gdy korzystała z toalety, dziecko wpadło do środka i zachłysnęło się wodą. Na pytanie, dlaczego nie zawiadomiła służb wyznała, że była w szoku i nie wiedziała, co zrobić. Ostatecznie przyznała się tylko do znieważenia ciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Dziecko zostało poddane sekcji zwłok, która nie wykazała dokładnych przyczyn zgonu. Jak podają media, 35-latka będzie przebadana przez psychologa, a eksperci przeprowadzą na maleństwu kolejne badania, by móc poznać prawdę. Na chwilę obecną kobieta została zatrzymana na okres 2 miesięcy pozbawienia wolności, a o jej dalszym losie zadecydują finalne ustalenia śledczych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: o2

Następny artykuł