Niewyobrażalne odkrycie w sortowni odpadów w centrum Polski. Ogromna tragedia przed świętami

Niewyobrażalne odkrycie w sortowni odpadów w centrum Polski. Ogromna tragedia przed świętami Źródło: twitter

Noworodek znaleziony w sortowni odpadów w samym centrum Polski. Pracownicy są wstrząśnięci odkryciem i nie potrafią uwierzyć w to, że ktoś mógł dopuścić się tak okropnego czynu. Służby zajęły się sprawą.

Martwy noworodek porzucony niczym bezużyteczny przedmiot. Trudno sobie wyobrazić przerażający widok, jaki zastali pracownicy sortowni. Natychmiast zawiadomiono odpowiednie służby, które wszczęły śledztwo. Choć ustaleń w chwili obecnej jest niewiele to i tak te, które się pojawiły, mrożą krew w żyłach.

Niewyobrażalne odkrycie w sortowni odpadów. Martwy noworodek w torbie 

Jak podaje portal Wirtualna Polska, jeden z pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku dokonał w poniedziałek około godziny 8.00, na linii ręcznego sortowania odpadów, straszliwego odkrycia. Wśród stery śmieci znalazł torbę, w którą było zawinięte dziecko. Szybko okazało się, że maleństwo nie żyje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zawiadomiono policję, a przybyłe na miejsce służby natychmiast wszczęły śledztwo. 

- Makabrycznego odkrycia dokonano już pod koniec procesu sortowania, na tzw. sicie obrotowym, wtedy musiało dojść do odsłonięcia jakiejś części zwłok - powiedział Dariusz Matuszewski, prezes miejskiej spółki Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. 

Ustalono, że odpady pochodziły z dzisiejszego załadunku z Płońska. Pracownicy przyznali również, że w czasie pracy zauważyli, że przy ul. Zduńskiej w Płońsku jeden z kontenerów miał ślady nadpalenia, co może sugerować, że to właśnie z tamtych okolic pochodzi osoba, która porzuciła noworodka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Czym się zajmuje?

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Śledztwo trwa, jednak służby nie chcą ujawniać zbyt wielu informacji, dbając o dobro prowadzonych czynności. Zwłoki maleństwa zostaną najprawdopodobniej poddane sekcji zwłok, która ujawni, w jaki dokładnie sposób zmarło. Media czekają na kolejne doniesienia ze strony policji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News