Noworodek zapłakał przerażająco
Facebook Abigail Ellis
Irmina Jach - 16 Września 2020

Nagle usłyszeli porażający płacz noworodka. Zastali sceny rodem z horroru, nawet policjanci odwracali wzrok

Noworodek, który na zdjęciu bezpiecznie spoczywa w rękach swojej mamy, po kilku dniach padł ofiarą prawdziwej tragedii. To, co się wydarzyło, wprawiło w osłupienie nawet najwytrwalszych internautów. Nic nie zapowiadało takiego przebiegu spraw. Kiedy usłyszeli przeraźliwy płacz, natychmiast pobiegli sprawdzić, co się stało. Na ich oczach rozegrał się horror.

Noworodek stał się ofiarą przerażającego wypadku. Dziecko nie miało żadnych szans. Kiedy rodzice zobaczyli, co się stało, natychmiast poprosili służby ratunkowe o pomoc. Nawet doświadczeni policjanci nie mogli poradzić sobie z tym, co zobaczyli, widok był przerażający.

Polsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejPolsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejCzytaj dalej

Noworodek stał się ofiarą przerażającego wypadku

Noworodek był owocem nowego związku matki. Kilka miesięcy przed jego narodzinami kobieta rozstała się z dotychczasowym partnerem. Niespodziewana ciąża była jedynym, co utrzymywało ją przy życiu po bolesnym, nieoczekiwanym rozstaniu. Sąsiedzi twierdzą, że młoda mama, jej konkubent i dzieci tworzyły szczęśliwą rodzinę. Relacje przyjaciół i osób mieszkających przy tej samej ulicy wydają się świadczyć o jej dobrym sercu. Partner kobiety był ojcem malutkiego Elona. Starsze dzieci pochodziły z poprzednich związków Abigail Ellis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

- Abi była wspaniałą mamą, nigdy nie mieli dużo pieniędzy, ale te dzieciaki dostawały wszystko, co najlepsze - wyznał przyjaciel kobiety.

- Jej starsze dzieci były bardzo grzeczne. Wiedziałem, że znowu jest w ciąży, ale nie wiedziałem, że urodziła dziecko, dopóki nie usłyszałem całego zamieszania w niedzielny wieczór i nie dowiedziałem się, że noworodek zmarł tragicznie - powiedział sąsiad.

- Zawsze dawała z siebie wszystko, pomagając innym dzieciom, a utrata partnera mocno ją zraniła. To naprawdę na nią wpłynęło, byli tak szczęśliwi razem i tak blisko. To taka tragedia - dodał kolejny.

Niestety, życie rodziny przerwała wstrząsająca tragedia. Dwunastodniowy noworodek został zagryziony przez psa, który należał do rodziców. Dziecko nie miało żadnych szans, umierało w strasznych męczarniach. Kiedy rodzice usłyszeli jego krzyk, było już za późno. Chwilę później chłopczyk zmarł w ramionach matki. Miejsce zdarzenia wyglądało przerażająco, przypominało scenerię z horroru.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

Matka noworodka, 27-letnia Abigail Ellis i jej 35-letni partner, Stephen Joynes zostali aresztowani. Usłyszeli zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Para wyszła z aresztu za kaucją. Śledztwo obecnie jest w toku, ciągle trwają czynności wyjaśniające. Pies został skonfiskowany przez policję. Prawdopodobnie zostanie uśpiony. Funkcjonariusze potwierdzają, że zachowanie zwierzęcia było nieobliczalne.

- Pies był dużym, puszystym złotym psem, na pierwszy rzut oka wyglądał nieszkodliwie. Nie wiem, jakiej był rasy, ale trzech policjantów nie mogło poradzić sobie z umieszczeniem go w specjalnej furgonetce dla psów - skomentował jeden z mundurowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd po cichu przepycha zmiany, które dotkną 1,5 mln Polek i Polaków. Mniejsze pensje na rękę mają zaowocować wyższymi emeryturami
  2. Wielka strata dla całego świata. Nie żyje Bill Gates Senior
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Pij go codziennie, na dłużej zachowasz wakacyjną opaleniznę, a skóra odzyska blask. Efekty zobaczysz już po paru dniach

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News