Zabiła swoje wszystkie dzieci, kiedy były jeszcze noworodkami. Sąsiedzi wyjawili właśnie najbardziej skrywane tajemnice, o których szeptała cała miejscowość

Zabiła swoje wszystkie dzieci, kiedy były jeszcze noworodkami. Sąsiedzi wyjawili właśnie najbardziej skrywane tajemnice, o których szeptała cała miejscowość Źródło: wikipedia.org/Karol Szadkowski

Noworodek to zawsze dla kobiety duże obciążenie, z którym nie każda matka potrafi sobie poradzić. Nikt jednak nie przypuszczał, że może dojść do tak wielkiej tragedii. Ta kobieta zabijała swoje nowo narodzone dzieci. Sąsiedzi ujawnili od dawna skrywane tajemnice.

Noworodek zawsze jest dla matki dodatkowym obciążeniem. Rodzina przygotowująca się na przyjście dziecka przeżywa nie tylko szczęśliwe chwile związane z oczekiwaniem na nowego członka rodziny, ale też musi wziąć pod uwagę wiele nowych obowiązków. Nie wszyscy jednak są na to gotowi, co dobitnie udowadnia makabryczne odkrycie, do którego doszło w grudniu 2018 r. w Ciecierzynie (woj. opolskie).

Noworodek był nikomu nie potrzebny

W ubiegłą środę przed Sądem Okręgowym w Opolu stanęła po raz trzeci kobieta oskarżona o poczwórne zabójstwo. Aleksandra J. przyznała się do zamordowania swoich nowo narodzonych dzieci. Szczątki czterech noworodków znaleziono na terenie jednego z domów. Z informacji, jakie udało się uzyskać wynika, że do zabójstw doszło w latach 2013-2018. Wszystkie dzieci urodziły się żywe i zostały przez matkę uduszone. W tej sprawie zeznawało już kilkunastu świadków, a będą kolejni. Łącznie ma być przesłuchanych 55 świadków. Nie będzie jednak wśród nich siostry oskarżonej 28-latki, która jako osoba najbliższa ma prawo do odmowy składania zeznań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnice sprzed lat

W Ciecierzynie pojawiały się plotki, że oskarżona była w ciąży, jednak dzieci się nie pojawiały. Sąsiedzi byli zaniepokojeni i spekulowali, że kobieta rodziła w szpitalu, a potem oddawała noworodki do adopcji. Panowało jednak przekonanie, że 28-latka była dobrą matką.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Sprawa noworodków w sądzie

Aleksandra J. w sądzie usłyszała za swoje czyny zarzut zabójstwa, a nie dzieciobójstwa. Również 37-letni konkubent kobiety, Dawid W., został postawiony przed sądem i oskarżony o pomocnictwo psychiczne, jednak nie przyznał się do winy. Zarówno matce zamordowanych dzieci, jak i jej partnerowi grozi dożywocie, chociaż wyrok dla mężczyzny może okazać się niższy. Z kolei jego rodzice usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań. Oni również nie przyznali się do winy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

WP.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News