Znaleziono nieżywego noworodka na śmietnisku. Policja poszukuje matki

Znaleziono nieżywego noworodka na śmietnisku. Policja poszukuje matki Źródło: Pixabay/Zozz_

Na składowisku śmieci w jednej z polskich miejscowości odnaleziony został noworodek. Przerażającego odkrycia dokonała jedna z pracownic. Niestety dziecko nie żyło. Na ten moment nie wiadomo czy dziecko urodziło się martwe. Policja nie ustaliła również tożsamości matki, trwają poszukiwania.

Na składowisku odpadów w Sianowie znajdował się noworodek. Przypadkowo odnalazła go jedna z pracownic. Na miejsce natychmiast wezwano policję. Niestety dziecko już nie żyło. Funkcjonariusze usiłują ustalić, kim jest matka dziecka oraz jak to się stało, że ciało noworodka zostało porzucone na śmietniku.

Noworodek odnaleziony na śmietnisku. Porażająca scena

Jak poinformowała oficer prasowa policji w Koszalinie, kom. Monika Kosiec, ciało noworodka zostało zabezpieczone w celu wykonania badań sekcyjnych. Dotychczas udało się ustalić, że porzucone dziecko to dziewczynka. Policja usiłuje odnaleźć jej matkę. 

Kom. Monika Kosiec poinformowała, że prawdopodobnie ciąża była donoszona, poród miał nastąpić niedawno, na co wskazuje stan zwłok noworodka. Sekcja zwłok ma ustalić, czy wstępne założenia są prawdziwe, czy mylne. To pozwoli również na postawienie zarzutów matce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Zlecona sekcja potwierdzi, czy te wstępne ustalenia są właściwe. Pozwoli ustalić, czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe - poinformowała kom. Kosiec. Dodała również, że ten fakt będzie miał istotne znaczenie podczas ewentualnego stawiania zarzutów. 

Tożsamość matki na ten moment pozostaje anonimowa. Policja wszczęła poszukiwania. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Koszalinie. Na ten moment wiele szczegółów pozostaje nieznanych, odnalezienie matki pozwoli na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Dziecko zostało odnalezione na taśmie do sortowania odpadów. Zakładem, w którym pojawiło się ciało, zarządza Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie. Policji udało się zabezpieczyć nagrania z monitoringu na składowisku śmieci, gdzie trafiają odpady z Koszalina oraz okolicznych regionów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Tata myślał, że jego dzidziuś spokojnie śpi. Podszedł bliżej i zamarł, natychmiast chwycił telefon
  4. Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko
  5. Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News