Cztery noworodki zmarły w bólach. Druzgocące informacje

Cztery noworodki zmarły w bólach. Druzgocące informacje Źródło: pikio

Każdy noworodek został skazany na śmierć przez to polskie małżeństwo. Rodzice dopuścili się niewybaczalnej zbrodni na czwórce dzieci. Całą sytuacją poruszony był także sędzia, któremu łamał się głos podczas odczytywania wyroku skazującego obywateli Polski. Para nie miała żadnej litości dla nowo narodzonych dziewczynek i chłopca.

Każdy noworodek oskarżonych rodziców stracił życie w dramatycznych okolicznościach. Zwyrodniali rodzice trafili już do sądu, gdzie otrzymali najwyższy wymiar kary. Ich zbrodnia była tak przerażająca, że nawet sędzia nie mógł powstrzymać emocji podczas odczytywania wyroku. Oskarżeni resztę życia spędzą w więzieniu. Do tych makabrycznych zbrodni doszło w Polsce.

Noworodek należy do najbardziej bezbronnych istot. Jednak małżeństwo z Ciecierzyna nie miało najmniejszych oporów, aby skazać na śmierć czwórkę nowo narodzonych dzieci. Para pozbawiła je życia w bestialski sposób, który przywołuje na myśl najczarniejsze scenariusze horrorów. W tym przypadku rozprawa sądowa miała szczególny przebieg. Odczytujący wyrok sędzia nie mógł ukryć emocji, w trakcie odczytywania surowego wyroku.

Żaden noworodek nie przeżył losu, jaki zgotowało im polskie małżeństwo

Polskie służby odkryły, że w rodzinie z Ciecierzyna nie przeżył żaden noworodek. Policjanci odnaleźli ciała czwórki nowo narodzonych dzieci. Wśród nich były dwie dziewczynki oraz chłopiec. Nie udał się ustalić płci czwartego dziecka. Aleksandra J. i Dawid W. mieli wrzucić noworodki do foliowych worków. Pierwsze z narodzonego potomstwa zostało zakopane w ogródku, pozostałe zwłoki para umieściła w nieczynnym piecu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każdy noworodek poddany tak nieludzkiemu traktowaniu wywołał głębokie poruszenie nawet u sędziego. Mężczyzna odczytujący wyrok co jakiś czas robił przerwy, nie mogąc opanować emocji. Wreszcie z łamiącym się głosem ogłosił wyrok. Małżeństwo zostało skazane na dożywotnie pozbawienie wolności. Uznano, że takie wykroczenie zasługuje na najwyższy wymiar kary.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Polskie małżeństwo zdecydowało, że każdy noworodek w tej rodzinie, zostanie skazany na śmierć. Oskarżeni przed wyrokiem zaczęli wzajemnie obarczać się winą. Kobieta argumentowała swoje postępowanie tym, że obawiała się reakcji partnera. Mężczyzna natomiast początkowo twierdził, że o niczym nie wiedział. Jednak nie przeszedł testu wykrywacza kłamstw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Genialny pomysł na wykorzystanie warzyw i mięsa z rosołu. Domownicy będą wdzięczni
  4. Porażające przewidywania. Nawet 100 tysięcy osób trafi do kwarantanny tylko w ciągu najbliższych godzin
  5. Dramatyczna sytuacja Polaków za granicą. Czeka ich ciężki czas
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News