Rodzice wyrzucili noworodka na śmietnik. Podali dobijający powód, ręce opadają

Rodzice wyrzucili noworodka na śmietnik. Podali dobijający powód, ręce opadają Źródło: Pixabay.com Heidelbergerin

Noworodek został porzucony przez swoich rodziców; ojciec zostawił go na śmietniku. Wstrząsającego odkrycia dokonał przypadkowy sprzątacz, który natychmiast zaalarmował odpowiednie służby. Powód, dla którego rodzice wyrzucili własne dziecko odbiera mowę. Wyznali, że byli rozczarowani niemowlakiem.

Noworodek nie miał nawet imienia, rodzice od razu zdecydowali się pozbyć dziecka. Ojciec wyniósł je na śmietnik, zawiniątko z maluchem odnalazł przypadkowy mężczyzna. Tłumaczenia pary są przerażające, wyznali, że byli rozczarowani swoim dzieckiem.

Noworodek został porzucony na śmietniku tuż po przyjściu na świat

Wstrząsającego odkrycia dokonał jeden ze sprzątaczy na śmietniku w mieście Dongguan w południowej prowincji Chin - Guangdong. Mężczyzna znalazł noworodka leżącego pod stertą ubrań obok kosza na śmieci. Dziecko miało jeszcze nieodciętą pępowinę. Przerażony mężczyzna natychmiast wezwał służby, które zaopiekowały się maluchem.

Okazało się, że noworodek został porzucony przez własnych rodziców. Lokalna policja odkryła nagranie z monitoringu, które pokazuje, jak ojciec niesie dziecko w kierunku śmietnika. Tata zostawił je w brudnym kontenerze, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze szybko zdołali ustalić personalia rodziców noworodka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice porzucili noworodka, bo byli rozczarowani jego płcią

Matka i ojciec dziecka zostali zatrzymani i przesłuchani. Tłumaczenia pary sprawiły, że zamarli z przerażenia. Jak podał "Daily Mail", rodzice mieli pozbyć się dziecka, ponieważ byli rozczarowani jego płcią. Chcieli mieć syna, a kiedy urodziła się dziewczynka, postanowili ją porzucić, ponieważ "nie mogli sobie pozwolić na całkowite wychowanie trójki dzieci". Według ustaleń, para ma już dwie starsze córki. Rodzice podjęli decyzję o pozbyciu się dziecka tak szybko, że nie zdążyli nawet nazwać dziewczynki.

- Moje marzenie legło w gruzach - miał powiedzieć zrozpaczony ojciec porzuconej dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?

2. Dziewczynka wyrzuciła prezent do kosza. Nauczkę, którą dostała od mamy, zapamięta do końca życia

3. Prawie nikt nie znał mrocznego sekretu Grzegorza Miecugowa. Wyszło na jaw dopiero po latach

W Chinach za porzucenie dziecka grozi do 5 lat więzienia. Dziewczynka została natychmiast przetransportowana do szpitala, na szczęście nic jej się nie stało. Już następnego dnia trafiła pod opiekę lokalnego ośrodka pomocy społecznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co naprawdę dzieje się z Agatą Dudą? Sytuacja trwa od zeszłego czwartku
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News