Usłyszał w lesie dziwne dźwięki i dokonał strasznego odkrycia. Mrówki żywcem zjadały noworodka

Usłyszał w lesie dziwne dźwięki i dokonał strasznego odkrycia. Mrówki żywcem zjadały noworodka Źródło: unsplash/Hu Chen

Noworodek został znaleziony w lesie. Mężczyzna, słysząc przerażające dźwięki, dokonał odkrycia, które go przeraziło. Dziecko jeszcze żyło, kiedy mrówki zaczęły go zjadać.

Noworodek został porzucony w lesie. Nikt miał go nigdy nie znaleźć. To już samo w sobie jest przerażającą historią, ale to nie koniec dramatycznych wydarzeń. Odgłosy z lasu wzbudziły ciekawość mężczyzny, który odkrył dlaczego maluszek tak krzyczy. Okazało się, że było żywcem zjadane przez mrówki. 

Mężczyzna po pracy spieszył się do domu i postanowił, że szybciej będzie w mieszkaniu, jeżeli skróci drogę idąc przez las. Nie zastanawiał się długo - był środek dnia i nic mu nie groziło między drzewami. Nie mógł się jednak spodziewać, że niecodzienna trasa przyniesie mu takie odkrycie. To właśnie on usłyszał przerażające dźwięki z krzaków i postanowił sprawdzić do kogo należą.

Noworodek cudem odnaleziony 

W krzakach znajdowała się malutka dziewczynka, która była pokryta przez mrówki. Zaczęły one zjadać ją, bo wiedziały, że mają nad nią przewagę. Podczas całego zdarzenia mała cały czas żyła. Mężczyzna usłyszał jej płacz w ostatnim momencie. 

- Usłyszałem cichy płacz. Szukałem jego źródła przez kilkanaście minut. Widok, który zastałem, był naprawdę przerażający - powiedział mieszkaniec Rosji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natychmiast zabrał maluszka do szpitala. Lekarze stwierdzili, że gdyby znalazł ją chociaż parę minut później, pewnie już by nie żyła. Była w bardzo ciężkim stanie, wygłodzona i z wieloma obrażeniami. Okazało się, że urodziła się zaledwie trzy dni wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała NOWE zdjęcie. Opis rozdziera serce
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Dzięki fachowej opiece lekarskiej dziewczynka jest już w dobrym stanie i nic nie zagraża jej życiu. Policja próbuje ustalić czyją jest córką. Mają utrudnione zadanie, gdyż matka nie urodziła jej w szpitalu, o czym świadczy nieodcięta pępowina. Ciężka praca przed nimi, ale planują zrobić wszystko by odnaleźć matkę, która prawie doprowadziła do śmierci swojego dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: fakt 

Następny artykuł