Ukrywała ciążę przed całą rodziną. Urodziła w tajemnicy i wyszła z domu, chwilę potem członek jej rodziny dokonał strasznego odkrycia

Ukrywała ciążę przed całą rodziną. Urodziła w tajemnicy i wyszła z domu, chwilę potem członek jej rodziny dokonał strasznego odkrycia Źródło: U.S. Air Force photo/Staff Sgt Eric T. Sheler

Noworodek został znaleziony przez krewnego matki. Dziecko było w opłakanym stanie i zostało przetransportowane helikopterem do szpitala w Warszawie. Nikt nie wiedział, że 20-latka była w ciąży, ukrywała to przed całą rodziną.

Noworodek został cudem ocalony od pewnej śmierci przez pewnego mieszkańca Łosic. Tego samego dnia - a dokładnie 7 września 2019 roku - do lokalnego szpitala zgłosiła się 20-letnia kobieta, która krwawiła z dróg rodnych. Lekarze podejrzewali, że przed chwilą mogła urodzić, ale ona zdecydowanie temu zaprzeczała. Nikt nie wiedział, co może jej dolegać, dopóki krewny nie poczynił zaskakującego odkrycia.

Noworodek został znaleziony w koszu na pranie

Noworodek w opłakanym stanie został odnaleziony przez krewnego kobiety w koszu na pranie. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe. Dziecko, którym nikt nie zajął się po porodzie, pilnie potrzebowało pomocy. Ratownicy byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, gdzie znaleziono noworodka. Na szczęście szybka reakcja członka rodziny ocaliła życie malucha. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownikom udało się przywrócić dziecku czynności życiowe. Następnie, ze względu na poważny stan, noworodek został helikopterem przetransportowany do szpitala w Warszawie, gdzie znajduje się pod ścisłą opieką lekarzy. Nie wiadomo, jak dokładnie przebiegł sam poród, ale podejrzewa się, że miał miejsce w domu. Kobieta prawdopodobnie urodziła w samotności, bez asysty rodziny czy wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia.

Ponieważ kobieta skrzętnie ukrywała ciążę, a po porodzie natychmiast porzuciła dziecko, czeka ją sprawa w sądzie. Zarzuty są bardzo poważne. 20-latka będzie oskarżona prawdopodobnie o usiłowanie zabicia własnego dziecka. 

- Na razie wszczęliśmy śledztwo w sprawie usiłowania dzieciobójstwa, przesłuchani zostali członkowie rodziny. 20-letnia matka przebywa obecnie w szpitalu, czekamy aż z niego wyjdzie żeby ją przesłuchać i postawić ewentualne zarzuty - informuje Fakt Katarzyna Wąsak, Prokurator Rejonowy w Siedlcach.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Ze względu na powagę sprawy, kobiecie grozi prawdopodobnie do pięciu lat więzienia. Na razie można jedynie spekulować, co popchnęło ją do tego czynu. Być może odpowiedź na tę zagadkę kryje do tej pory nieznana tożsamość ojca, o którym dziewczyna nic nie mówi, są to jednak jedynie niepotwierdzone przypuszczenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie, jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News