Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka

Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka Źródło: Screen/Youtube/Inside Edition

Noworodek był ofiarą bestialskiego zachowania. Dziecko umierało w potwornych męczarniach przez dwa dni. Sprawczynią mordu była 11-letnia dziewczynka.

Noworodek został zamordowany w bestialski sposób. Umierał przez 2 dni w koszmarnych męczarniach. Jego katem była 11-letnia dziewczynka. Ta historia przeraża ogromem okrucieństwa. 

Noworodek zamordowany przez nastolatkę 

Noworodek został zamordowany przez 11-letnią dziewczynkę. Do tragicznej sytuacji doszło w w ośrodku opieki dziennej w Chippewa Falls w Wisconsin, w październiku 2018 roku. Chłopiec miał 6 miesięcy. 

Rodzice sprawczyni morderstwa twierdzą, że dziecko straciło życie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Biegli, którzy szczegółowo badali okoliczności tej sprawy, mają jednak odmienne zdanie. Według nich obrażenia świadczą o tym, że 11-latka podejmowała działania celowo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujące kulisy zbrodni 

Dziewczynka miała rzucić o podłogę 6-miesięcznym Jaxonem. Gdy noworodek zaczął płakać, nadepnęła mu na głowę po to, żeby go uciszyć. Chłopiec natychmiast trafił do szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się go uratować. Po dwóch dniach potwornych męczarni zmarł. 

Trwa obecnie proces 11-latki, która dopuściła się tego makabrycznego czynu. Jest ona jedną z najmłodszych osób w historii USA, która usłyszała tak poważne zarzuty. Sprawczyni przebywa obecnie w  Instytucie Zdrowia Psychicznego Winnebago. Jest bacznie obserwowana przez specjalistów. Nikt nie może zrozumieć, co w nią wstąpiło, że zdecydowała się na zamordowanie niewinnego dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Warszawa: matka wyskoczyła z okna, gdy dowiedziała się o śmierci córki. "Tylko plama krwi na betonie"

2.Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Matka dziewczynki jest przekonana o tym, że ich córka nie zrobiła tego celowo. Za wszelką cenę chce udowodnić, że tragiczne wydarzenie było jedynie nieszczęśliwym wypadkiem. Ojciec zamordowanego Jaxona jest jednak innego zdania. Domaga się bezwzględnej kary więzienia dla sprawczyni. Według niego młody wiek niczego nie usprawiedliwia i zasłużyła na najwyższy wymiar kary. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie sędzia i czy zdrowie psychiczne 11-latki miało wpływ na podjęcie przez nią tego szokującego działania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News