Tata podszedł do łóżeczka swojej córeczki. Teściowa natychmiast kazała mu się cofnąć

Tata podszedł do łóżeczka swojej córeczki. Teściowa natychmiast kazała mu się cofnąć Źródło: pxhere.com/CC0 Public Domain

Noworodek był oczkiem w głowie swojej mamy i swojego taty. Mężczyzna nie wyobrażał sobie dnia bez zabawy z córką, uczestniczenia w codziennej pielęgnacji i karmienia dziecka. Niestety, pewnego dnia doznał szoku.

Noworodek leżał spokojnie w łóżeczku, kiedy tata chciał dać mu całusa na dobranoc. Teściowa natychmiast zareagowała i w żołnierskich słowach kazała mu odejść od dziecka. Mężczyzna był w szoku, pierwszy raz widział takie zachowanie.

Noworodek zamiast wnieść radość do rodziny stał się kością niezgody

Krystian nie posiadał się z radości kiedy dowiedział się, że jego świeżo poślubiona żona jest w ciąży. Sielanka trwała przez jakiś czas, lecz po przyjściu dziecka na świat zauważył, że partnerka w ogóle się z nim nie liczy. Za to zwraca uwagę na zdanie i porady swojej mamy. Krystian przeżył wstrząs, kiedy teściowa zaczęła pomagać im w opiece nad dzieckiem.

- Chciałem wziąć córkę na ręce, to "nie, bo nie umiesz", pochyliłem się nad łóżeczkiem, to nie, "bo wiatr robisz, oddychając". Mleko zrobić nie, "bo teściowa zrobi". Jak wziąłem córkę na ręce, to stała jak kat nade mną i co chwilę jakieś uwagi. Ogólnie straciłem chęci, żeby cokolwiek robić, bo i tak wszystko źle. Ok, tłumaczę sobie, że się martwi, ale za jakiś czas obgadała mnie, że nie zajmuję się dzieckiem i jakie to szczęście, że mama przyjechała. Jak to zrozumieć? - Krystian zaczął szukać pomocy nawet w internecie.

Nie mógł uwierzyć, że nie może się nawet nachylić nad córką, by dać jej buziaka na dobranoc. Opisał jeszcze jedną sytuację, która wytrąciła go z równowagi.

Krystian rwie włosy z głowy, nie może sobie z tym wszystkim poradzić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystian nie mógł uwierzyć, że jego żona tak się zmieniła i przestała nawet dbać o bezpieczeństwo dziecka. Pierwszy raz nakrzyczał na teściową, kiedy zauważył, że ta podczas długiej podróży w ogóle nie zapięła dziecku pasów bezpieczeństwa. Kobieta stwierdziła, że nie mogłoby spać zapięte w taki sposób, a żona Krystiana zaczęła bronić mamy i  strofować męża, że nie powinien się tak do niej zwracać i powinien ją przeprosić. Mężczyzna już sam nie wie, jak sobie radzić z takim traktowaniem i siebie, i dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Silne uderzenie w północnej Polsce. Jest niebezpiecznie, przekroczono stan ostrzegawczy

Rozmowy z żoną nie dawały rezultatu, grożenie rozwodem również nie wstrząsnęło kobietą. Krystian nadal cierpi, ponieważ racje teściowej liczą się bardziej niż jego zdanie, a bezpieczeństwo dziecka często nie jest brane pod uwagę. Internauci radzili mu, aby postawił granicę, udał się z żoną do psychologa, lub pomagał przy dziecku w obecności teściowej, puszczając jej uwagi mimo uszu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News