Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała

Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała Źródło: screen/webniusy/

Noworodek w chwili narodzin nie wyglądał tak, jak inne dzieci. Lekarzom i jego mamie aż trudno było uwierzyć w to, że chłopiec urodził się żywy. Przez straszną chorobę jego życie nigdy nie będzie wyglądało jak zwyczajnie.

Noworodek urodził się z niezwykle rzadką chorobą. Schorzenie w znacznym stopniu zaważyło o jego wyglądzie, przez co gdy tylko pojawił się na świecie, na twarzach lekarzy i jego mamy malowało się przerażenie. Wszyscy wiedzieli, że fakt, iż chłopiec urodził się żywy, to prawdziwy cud i zadecydowali, że muszą podjąć walkę o jego zdrowie. 

Noworodek nie wyglądał jak inne dzieci. Bała się go nawet mama 

Jamison urodził się z niezwykle rzadkim schorzeniem, które zdarza się raz na 500 tysięcy urodzeń. Wszyscy obecni na sali porodowej byli w potwornym szoku, gdy zobaczyli maleńkiego chłopca, bardziej przypominającego przerażającą postać z filmu niż ludzkie dziecko. Całe ciało malca było czerwone i pokryte zrogowaciałym naskórkiem. Ponadto jego oczy były tak bardzo przekrwione, że trudno było w nich dostrzec źrenice. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że Alicia Barber już w 7. miesiącu wiedziała, że jej synek urodzi się chory. Z przekazywanych przez nią informacji wynika, że lekarze dawali chłopcu zaledwie 2% szans na przeżycie, a nawet doradzali aborcję. Kobieta nie zdecydowała się jednak na ten krok, a fakt, że Jamison urodził się żywy, był dla niej znakiem. Mimo swojego panicznego strachu zdecydowała się działać.

Każdy dzień to dla niego ból 

Alicia stwierdziła, że musi zrobić wszystko, by życie jej syna za bardzo nie różniło się od życia innych dzieci. Jego choroba sprawiła, że zwykła codzienność wymaga od niej wielu poświęceń i przede wszystkim skrupulatności. Idealnym rozwiązaniem na problemowy naskórek okazały się kąpiele w wybielaczu, które są dla chłopca wielkim cierpieniem, jednak kobieta musi wykonywać je regularnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

- Skóra Jamisona po takich zabiegach wygląda lepiej… Zakładam specjalną rękawicę, którą szoruję całe jego ciało. Wiem, że go strasznie boli i ma problemy z oddychaniem. Muszę mu podawać w niewielkich dawkach morfinę. Poza tym synek codziennie bierze klasyczne 45-minutowe kąpiele, podczas których trę go specjalną szmatką. Dzięki temu pozbywam się fragmentów zrogowaciałego naskórka - opowiadała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News