Po porodzie wrzuciła noworodka do reklamówki i wyrzuciła w krzaki, ale najgorsze stało się dopiero potem. Widok, którego nigdy nie zapomną

Po porodzie wrzuciła noworodka do reklamówki i wyrzuciła w krzaki, ale najgorsze stało się dopiero potem. Widok, którego nigdy nie zapomną Źródło: pixabay.com/FixiPixi_deluxe

Noworodek tuż po urodzeniu został umieszczony w reklamówce. Matka bez żadnych wyrzutów wyrzuciła go w okoliczne krzaki. Nie obchodził jej los dziecka, chciała pozbyć się problemu. Niedługo potem wszystko wyszło na jaw.

Noworodek został porzucony na pewną śmierć. Leżał w reklamówce, w krzakach, a niedługo później spotkał go straszny los - o ile nie umarł wcześniej. To dowiedzie policyjne śledztwo.

Matka nie wiedziała, co ma zrobić z niechcianym dzieckiem

Matka postąpiła okrutnie i wcale nie zastanawiała się nad swoim postępowaniem. 19-latka znana pod pseudonimem "Xiao Mei" zaszła w ciążę ze swoim partnerem, 28-latkiem. Zważając na okoliczności i ich status materialny nie była to chciane dziecko - chłopczyk, który urodził się 8 października, został w brutalny sposób porzucony.

Tragedia rozegrała się na Tajwanie. Para początkowo poznała się w internecie i chcieli wspólnie ze sobą żyć, jednak oboje nie byli przygotowani na dziecko. Przede wszystkim nie mieli środków - ledwo wiązali koniec z końcem. Xiao i jej partner byli pod opieką pracowników socjalnych. Pewnego dnia nie mogli dostać się do mieszkania, które wynajmowali. Parze skończyły się pieniądze, więc uciekli do innego miasta. Przez miesiąc ukrywali się w kafejce internetowej, lecz Xiao w końcu urodziła. Matka wymyśliła coś strasznego.

Noworodek został porzucony w krzakach. Zainteresowały się nim zwierzęta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopczyk, który się urodził, został wsadzony do plastikowej torby i porzucony w krzakach na tyłach jednego z wielu okolicznych wieżowców. Kobieta nie wiedziała, że jest poszukiwana. Kiedy policja natrafiła na jej ślad, pierwszym pytaniem było, co zrobiła z dzieckiem. Szczerze przyznała, że wyrzuciła je w krzaki od razu po urodzeniu. Policjanci doszli także do zeznań kilku lokalnych mieszkańców, którzy niedawno odkryli w krzakach rozszarpany na kawałki plastikowy worek oraz bardzo małe kości - mogły należeć do dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Okazało się, że dziecko mogło umrzeć na kilka sposobów: na skutek uderzenia, głodu, wyziębienia, lecz najbardziej prawdopodobną teorią była ta, że pożarły je bezpańskie psy. W tamtej okolicy chmary wygłodniałych psów nie są niczym nowym - gdy wyczuły krew lub usłyszały płacz mogły od razu posilić się noworodkiem. Kobieta i jej partner zostali zatrzymani do zakończenia dochodzenia. Badane są szczątki dziecka, które znaleziono na miejscu. Dowiedzono również, że Xiao ma poważne problemy psychiczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Metro

Następny artykuł