Obudziła się i zobaczyła ranę na twarzy noworodka. Chwilę potem stała się najgorsza rzecz, rodzina nie mogła uwierzyć

Obudziła się i zobaczyła ranę na twarzy noworodka. Chwilę potem stała się najgorsza rzecz, rodzina nie mogła uwierzyć Źródło: .

Noworodek wyglądał przerażająco - jego mama nie mogła pojąć, skąd wzięła się rana na twarzy jej wyczekanego dziecka. Kiedy zapytała o to lekarzy, została potraktowana okrutnie. Potem nie mogła długo uwierzyć w to, co od nich usłyszała.

Noworodek przyszedł na świat zdrowy. Jednak wszyscy zamiast cieszyć się z narodzin, martwili się dziwną raną na jego twarzy. Niedługo wszystko miało się wyjaśnić - szkoda tylko, że w taki bolesny sposób.

Noworodek urodził się ze sporą raną na policzku

Daria Kadocznikowa czekała na swoją córkę z wielką niecierpliwością. Cała ciąża przebiegła wręcz podręcznikowo, dziecko miało przyjść na świat zdrowe - tak zapewniały badania USG. Młoda mama nie rodziła siłami natury, konieczne było cesarskie cięcie. Kiedy doszła do siebie po zabiegu w sali operacyjnej, mogła świadomie przywitać się z dzieckiem. Jednak kiedy odchyliła kocyk, aż się cofnęła. "Czy to aby na pewno moja córka? Co jej się stało?".

Na policzku noworodka widniała duża rana. Kobieta natychmiast pobiegła do lekarzy po pomoc. Próbowała dowiedzieć się, dlaczego córka jest tak oszpecona. Personel szpitala usilnie unikał wszelkich pytań zrozpaczonej Darii, dopiero później lekarze przyznali się, że przypadkowo przecięli skalpelem skórę na policzku. Najgorsze usłyszała po pewnym czasie, kiedy nadal dopytywała, dlaczego nie uważali.

Lekarze postanowili zrzucić winę na kogoś innego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda mama była pod znieczuleniem ogólnym, dlatego nie mogła reagować na wydarzenia dziejące się na porodówce. Lekarze potem wmówili Darii, że to jej wina, że jej córka wygląda tak, a nie inaczej.

- Powiedzieli synowej, że musiała w pewnym momencie zadrżeć - powiedziała dziennikarzom z "Moskowskij Komsomolec" babcia maluszka. Sprawa jednak została na tyle rozdmuchana, że z miejsca stała się medialna. Szpital musiał się grubo tłumaczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Leciał samolotem z Chin. Niestety doszło do najgorszego, nie przeżył
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Dopiero, kiedy naciski na personel nie ustawały, lekarze postanowili przyznać się do błędu i wziąć całą winę na siebie. Twierdzili, że takie wypadki się zdarzają i przeprosili całą rodzinę. Jednocześnie zapewnili, że u tak małych dzieci ostre rany goją się dość szybko, a w przyszłości nie będzie mowy o jakiejkolwiek bliźnie, która oszpecałaby dziewczynkę.

Fot. www.instagram.com/otv174/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News