Rodziła przez cesarkę i nagle usłyszała krzyki lekarzy i pielęgniarek. Zobaczyła noworodka i zrozumiała, co się dzieje

Rodziła przez cesarkę i nagle usłyszała krzyki lekarzy i pielęgniarek. Zobaczyła noworodka i zrozumiała, co się dzieje Źródło: Pixabay / rawpixel

Noworodek był ich 4. potomkiem. Kiedy kobieta urodziła przez cesarskie cięcie, usłyszała krzyki lekarzy i zdumionego personelu. Zrozumiała je dopiero kiedy spojrzała na swoje dziecko.

Noworodek wprawił w zdumienie cały personel szpitala. Kobieta trafiła na salę porodową i urodziła przez cesarskie cięcie. Wtedy usłyszała, jak lekarze wraz z pracownikami krzyczą. Przestraszona kobieta zrozumiała o co chodzi dopiero, gdy spojrzała na swoją córeczkę.

Noworodek zaskoczył wszystkich obecnych na sali porodowej

Kiedy Chrissy Corbitt zaszła w kolejną ciążę bardzo się ucieszyła. To było jej czwarte dziecko. Wszystko przebiegało zupełnie zwyczajnie. W pewnym momencie mąż zauważył, że jej ciało wygląda tak samo jak w poprzednich ciążach, ale brzuch kobiety staje się wyjątkowo duży i wydęty.

- Brzuch stawał się coraz większy. To było tak, jakby miała ogromną piłkę plażową i stawała się coraz bardziej napompowana - opowiada Larry Corbitt.

29-latka spodziewała się, ze jej kolejny potomek będzie po prostu duży. Jej poprzednie dzieci tez nie należały do małych. Każde z nich przy narodzinach osiągało wagę od 4 do 4,5 kilogramów. Gdy przyszedł czas porodu, pojechała do szpitala i urodziła przez cesarskie cięcie. Zaraz po tym, jak jej córka pojawiła się na świecie, kobieta usłyszała mnóstwo okrzyków personelu i lekarzy, którzy asystowali jej w porodzie. Dopiero gdy spojrzała na dziecko zrozumiała, dlaczego powstał tak wielki hałas.

Carleigh Brooke Corbitt urodziła się rekordowo duża. Dziewczynka ważyła aż 5,92 kilogramów. To spowodowało zachwycone okrzyki personelu szpitala. Kobieta z uśmiechem wspomina moment, kiedy spojrzała na córkę po raz pierwszy.

- Nie wyglądała jak noworodek. Miałam wrażenie, że wstanie i pójdzie do przedszkola – śmieje się Chrissy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noworodek był wyjątkowo duży

Dziewczynka była tak ogromna, że nie mieściła się w ubranka, które przygotowali dla niej rodzice. Musieli szybko kupić całą wyprawkę od nowa. Urodziła się zupełnie zdrowa i prawidłowo się rozwija. Rośnie bardzo szybko. Rodzice przyznali, że kiedy skończyła 3 miesiące nosiła ubranka przeznaczone dla 9-miesięcznych niemowlaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Dziewczynka urodziła się  wyjątkowo duża, ale nie jest to największe urodzone dziecko. Rekord Guinnessa należy do chłopca, który pojawił się na świecie w 1879 roku. W chwili narodzin ważył aż 9,97 kilogramów. 


YouTube / Inside Edition

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: Webniusy

Następny artykuł