Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża

Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża Źródło: pixabay / fancycrave1

Noworodek zrobił się śpiący, więc mama ułożyła go na piersi i wspólnie usnęli na kanapie. Kobietę obudził przeraźliwy krzyk jej męża. Natychmiast zadzwonili po pogotowie ratunkowe.

Noworodek był pod opieką matki. Kilka dni wcześniej wrócili ze szpitala do domu. Gdy kobieta zauważyła, że dziecko usypia jej na rękach, postanowiła zdrzemnąć się razem z nim na kanapie. Ułożyła syna na piersi i szybko zasnęła. Obudził ją przerażający krzyk męża. Natychmiast wezwali pogotowie.

Noworodek spał z matką na kanapie

Chealse opiekowała się swoim 8-dniowym synem w domu. Kiedy 24-latka zauważyła, że Leo usypia jej na rękach, postanowiła również odpocząć. Położyła się na kanapie, umieściła chłopca na swojej piersi i oboje zasnęli. Z drzemki wybudził ją przerażony krzyk męża, Sama. Wszedł do pomieszczenia i zauważył, że skóra ich dziecka wygląda inaczej niż wcześniej. Natychmiast zadzwonili po pogotowie ratunkowe. Dziecko zostało przetransportowane do Hull Royal Infirmary. Lekarze skutecznie reanimowali noworodka i został on przewieziony do specjalistycznego szpitala w Leed.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noworodek został przewieziony do szpitala

Niestety, podczas tomografii komputerowej okazało się, że chłopiec zbyt długo był niedotleniony. Jego mózg uległ znacznym uszkodzeniom. Leo został podłączony do aparatury podtrzymującej życie, a medycy poinformowali zrozpaczonych rodziców, że ich syn już nigdy nie wróci do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Para podjęła bardzo trudną decyzję i odłączyła dziecko od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe. Sam i Chealse bardzo cierpieli, ale ostatecznie postanowili, że nie chcą dożywotnio przykuwać syna do szpitalnego łóżka. Sekcja zwłok noworodka nie wykazała jasno przyczyny śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: Webniusy

Następny artykuł