W dwa miesiące po porodzie znowu zaszła w ciążę. " Jestem tak płodna, że mogę rodzić jedno za drugim"

W dwa miesiące po porodzie znowu zaszła w ciążę. " Jestem tak płodna, że mogę rodzić jedno za drugim" Źródło: maxpixel.net/Pregnancy-Mother-Pregnant-Woman-Pregnant-Big-Belly-2763934

Noworodek miał zaledwie dwa miesiące, kiedy jego matka ponownie zaszła w ciążę. Dzięki temu jej pierwsze dziecko będzie miało rodzeństwo w zbliżonym wieku. Matka postanowiła opowiedzieć w Internecie swoją historię.

Noworodek już niedługo będzie miał rodzeństwo. Jego mama jest w kolejnej ciąży. Już w dwa miesiące po porodzie znów była przy nadziei. Kobieta opowiedziała w Internecie o płodności, która dla innych byłaby skarbem, ale dla niej jest czymś zupełnie innym.

Noworodek z wpadki

Kobieta jeszcze nie planowała dzieci. Wyszła za mąż, pracowała, a macierzyństwo odkładała na później. Przynajmniej w swoich planach. Kiedy dowiedziała się o ciąży była zaskoczona i oszołomiona, niekoniecznie szczęśliwa. W końcu młode małżeństwo nie miało jeszcze własnego mieszkania, nie zdążyło nasycić się swoją obecnością. Postanowiła jednak dzielnie zmierzyć się z odpowiedzialnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy urodziła i została sam na sam ze swoim dzieckiem, przestraszyła się nowej roli. Odliczała dni do powrotu do "normalności" - momentu, kiedy przestanie być uwiązana do dziecka przez cały czas. Wtedy spadła na nią przytłaczająca wiadomość o kolejnej ciąży.

Panika i nowe życie

- Nigdy nie ukrywałam, że pierwsze dziecko jest z wpadki. Zdarza się przecież. Ale jak nagle przyzwyczaić się do myśli, że od razu pojawia się kolejne? [...] Wszyscy mi mówili, że to za wcześnie na powrót do pigułek. Ryzyko jest prawie żadne - zrelacjonowała gorzko. 

Zaszła w ciążę, chociaż liczyła na uwolnienie od obowiązku opieki nad małym dzieckiem. Nie potrafiła się pogodzić z tą myślą. Do niewesołej sytuacji doszły obawy o przyszłość.

- Żyłam tylko nadzieją, że taki stan nie będzie trwał wiecznie. Z czasem będzie tylko lepiej i powoli zacznę wracać do normalnego życia. I wtedy świat już zupełnie mi się zawalił. Nieco ponad 2 miesiące od wizyty na porodówce poczułam, że coś jest ze mną nie tak. Badania potwierdziły: będzie kolejny dzidziuś. Tyle się mówi o kłopotach milionów par, a ja jestem tak płodna, że mogę rodzić jedno za drugim. Mówi się „cud narodzin”. Dla mnie to był raczej dramat i chyba długo się nie otrząsnę - wyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Opowiedziana czystymi emocjami historia kobiety, która nie znajduje w sobie instynktu macierzyńskiego, ale zmuszona sytuacją życiową wychowuje kolejnego potomka, może poszerzyć horyzonty krewnych, którzy pytają o potomstwo wszystkich młodych małżonków.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: papilot

Następny artykuł