Niewiarygodne zdjęcie noworodka stało się hitem internetu. Urodził się trzymając w rączce niebywałą rzecz

Niewiarygodne zdjęcie noworodka stało się hitem internetu. Urodził się trzymając w rączce niebywałą rzecz Źródło: .

Media społecznościowe obiegły niesamowite zdjęcia - noworodek urodził się, trzymając w rączce nietypowy przedmiot. Fotografia stała się hitem w sieci, internauci nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli. Niesamowite zdarzenie, czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Cały świat obiegło niesamowite zdjęcie - noworodek trzymający nietypowy przedmiot. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, nikt nie spodziewał się zobaczyć coś takiego. Położna szpitala, w którym doszło do zdarzenia, była w szoku, gdy dowiedziała się, że zdjęcie zdobyło aż taki rozgłos. 

Zdjęcie noworodka trzymającego nietypowy przedmiot obiegło cały świat, niewiarygodne

Zdjęcie noworodka pojawiło się w mediach społecznościowych, po czym obiegło cały świat. Dziecko przyszło na świat w szpitalu w Haiphong w północnej części Wietnamu. Tuż po narodzinach położna zaskoczona tym, co zobaczyła, postanowiła zrobić zdjęcie i opublikować je na Facebooku. Nie spodziewała się tak dużej popularności.

Na zdjęciu widzimy dziecko trzymające wkładkę domaciczną, którą jego matka zaaplikowała dwa lata wcześniej. Jak widać, antykoncepcja się nie sprawdziła. 34-latka zaszła w ciążę, a po porodzie okazało się, że jej dziecko trzyma w dłoni wspomniana wkładkę. Tego widoku nie spodziewał się nikt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Po narodzinach pomyślałam, że trzymanie przez chłopca tego przedmiotu jest interesujące. Nie spodziewałam się jednak, że te zdjęcia zdobędą taki rozgłos - mówiła położna Tran Viet Phuong w wywiadzie z lokalnymi mediami. 

Położna wytłumaczyła, że spirala mogła się przemieścić i to właśnie dlatego nie zadziałała, jak powinna. Dziecko na szczęście urodziło się zdrowe. 34-letnia kobieta oprócz noworodka jest jeszcze matką dwójki dzieci. Zdjęcie robi niesamowite wrażenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2. Wystarczyła chwila, by doszło do nieszczęścia. Tragiczny wypadek w wesołym miasteczku

Niebywały przedmiot w dłoni noworodka był szokiem zarówno dla położnej, rodziców dziecka, jak i internautów z całego świata. Takie zdjęcie jest jak jedno na milion, z pewnością nie mamy od czynienia z takimi zjawiskami często. Kobieta, która opublikowała zdjęcie, uznała, że może ono być interesujące, w końcu rzadko udaje się zobaczyć taki widok. Jak widać, kobieta miała rację, ponieważ zdjęcie zrobiło furorę na całym świecie i stało się hitem w sieci.

Źródło: Facebook/Khoa sản 2 - Bệnh viện đa khoa quốc tế Hải Phòng

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasia robi obłędnie zdrowy obiad w 3 minuty. Odkręca słoik z zawekowaną według cudownej receptury botwinką, po chwili ma przepyszne danie
  2. Smutna wiadomość z ostatniej chwili. Zmarł wielki Polak, zasłużona postać dla polskiego sportu
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią
  5. Intymne kulisy rozwodu Rodowicz wychodzą na jaw. Jej gosposia wszystko ujawni?
  6. Myślała, że jest w ciąży. Zaokrąglony brzuszek okazał się przyczyną jej kłopotów, skończyło się tragicznie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News