Noworodek w kostnicy
Zdjęcie ilustracyjne YouTube StudioP75
Irmina Jach - 5 Listopada 2020

W kostnicy nagle usłyszeli dziwny dźwięk. Gdy otworzyli chłodnię, zamarli, natychmiast musieli zareagować

Noworodek, który - według lekarzy - zmarł tuż po narodzinach, został - zgodnie z procedurami - zabrany do szpitalnego prosektorium. Po kilku godzinach pracownicy kostnicy usłyszeli bardzo dziwny dźwięk dochodzący z jednej z chłodni. Gdy zobaczyli, co się stało, musieli podjąć natychmiastową reakcję. Trudno uwierzyć w to, co się stało.

Noworodek został odnaleziony w kostnicy. W jednym ze szpitali doszło do porażającej pomyłki. Informacja o nierzetelności personelu medycznego natychmiast obiegła światowe media. Trudno uwierzyć w to, co się stało, maluszek przeżył horror.

Nie żyje gwiazdor disco polo. Zrozpaczona żona przekazała tragiczne informacjeNie żyje gwiazdor disco polo. Zrozpaczona żona przekazała tragiczne informacjeCzytaj dalej

Noworodek został odnaleziony w kostnicy

Przerażający incydent miał miejsce w mieście Puebla w Meksyku. Kobieta będąca w 23. tygodniu ciąży trafiła do szpitala La Margarita. Niestety, doszło do przedwczesnego porodu. Po upływie dwóch godzin lekarze orzekli zgon wcześniaka.

Ciało dziecka zostało odtransportowane do najbliższego prosektorium i włożone do chłodni. Po sześciu godzinach pracownicy kostnicy usłyszeli przerażający płacz. Gdy otworzyli lodówkę zamarli. Okazało się, że noworodek wciąż żyje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

- Nie mam pojęcia, jakim cudem nie umarł w chłodni. Trzymamy tam zwykle kończyny po amputacji. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim - powiedział lokalnym mediom właściciel kostnicy.

Na miejscu natychmiast pojawili się przedstawiciele służb ratunkowych oraz zrozpaczeni rodzice. Noworodek został przewieziony na szpitalny oddział intensywnej terapii, gdzie przebywa od kilku dni. Rodzice nie kryli wyrzutów wobec personelu medycznego. Lekarze twierdzą jednak, że "odrodził się dzięki łasce Bożej".

W mediach pojawiło się wzruszające nagranie, którego bohaterami są uratowane niemowlę oraz jego ojciec. Zarejestrowano, jak mężczyzna gorąco zagrzewa swoje dziecko do walki o życie i zapewnia je o swojej bezgranicznej miłości.

- Jestem przy tobie. Walcz, maleńki! On żyje, wciąż żyje...Boże, pomóż mu, zostań z nim, on wciąż żyje - modlił się mężczyzna podczas nagrywania.

Meksykańscy policjanci natychmiast wszczęli śledztwo w sprawie skandalicznej pomyłki personelu medycznego szpitala. Dyrektor meksykańskiego instytutu ubezpieczeń społecznych podkreśla jednak, że jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek wnioski w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Uwaga, co z Bożym Narodzeniem? Rzecznik rzadu zabrał głos ws. obostrzeń na święta

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Stan niemowlęcia wciąż jest bardzo poważny, jednak lekarze robią wszystko, co w ich mocy, by pomóc dziecku i jego rodzicom.

Internauci są niezwykle wzruszeni historią dziecka, które cudem przeżyło fatalną pomyłkę. Wszyscy trzymają kciuki, by noworodek przeżył.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  5. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  6. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  7. Góra lodowa o długości 150 km dryfuje w stronę brytyjskiej wyspy. Skutki będą opłakane
  8. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News