Wrócili ze szpitala z noworodkiem. Po chwili usłyszeli swoją gadającą papugę i padli ze śmiechu, nagranie powala

Wrócili ze szpitala z noworodkiem. Po chwili usłyszeli swoją gadającą papugę i padli ze śmiechu, nagranie powala Źródło: .

Noworodek razem z rodzicami właśnie wrócili do domu ze szpitala. W mieszkaniu czekała na nich gadająca papuga, która rozbawiła ich do łez swoim zachowaniem. W sieci pojawiło się nagranie.

Noworodek przyszedł na świat przed paroma dniami, rodzice zgodnie z zaleceniami lekarzy, mogli w końcu wrócić do domu. Nie mogli być bardziej szczęśliwi z tej wiadomości, długie dni w szpitalu wykończyły ich. Mieli też nadzieję, że teraz spędzą więcej czasu w domu z dzieckiem, by patrzeć jak się rozwija. 

Noworodek pojawił się w domu, gdzie przebywała gadająca papuga

Rodzice po powrocie do szpitala położyli swojego maluszka w łóżeczku. Sami chcieli chociaż trochę odpocząć po męczącej podróży i ciężkich chwilach spędzonych na porodówce. Jednak maluszek nie dał im chwili spokoju, dziecko zaczęło płakać. 

Gdy płacz dziecka usłyszała gadająca papuga, która znajdowała się w mieszkaniu, natychmiast zaczęła powtarzać po dziecku odgłosy płaczu. Naśladując maluszka, rozbawiła do łez rodziców, którzy zapomnieli o zmęczeniu i natychmiast chwycili za telefony, by nagrać to niecodzienne wydarzenie, po czym umieścili je w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz rodzice noworodka muszą żyć z tym, że za każdym razem, gdy ich noworodek zacznie płakać, ich papuga będzie mu wtórować. Nieprzespane noce z akompaniamentem papugi są teraz dla nich codziennością. 

Nagranie bawi do łez

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Nagranie na którym papuga naśladuje płacz dziecka stało się hitem w sieci. Rodzice nie mogli, nie podzielić się z internautami filmikiem, wiedzieli, że muszą puścić go w świat. Komentarze, które pojawiły się pod zamieszczonym wpisem, potwierdzają, że rodzice mieli rację, by udostępnić to dla wszystkich. Na dziś filmik został odtworzony już ponad 2,5 miliona razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. KONKURS dla studentów na najlepszą pracę dyplomową!
  2. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  3. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  4. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  5. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  6. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

źródło: lolmania

 

Następny artykuł