13-latka zamordowała ciężarną siostrę. Chwilę po tym zrobiła jeszcze gorszą rzecz z noworodkiem, okrucieństwo jakiego nie widział świat

13-latka zamordowała ciężarną siostrę. Chwilę po tym zrobiła jeszcze gorszą rzecz z noworodkiem, okrucieństwo jakiego nie widział świat Źródło: .

Noworodek był powodem sporu między siostrą, a młodszą o 10 lat członkinią jej rodziny. W trakcie sporu doszło do czegoś przerażającego. Kobieta w ciąży zginęła, ale to, co stało się z dzieckiem, jest naprawdę przerażające. Tak brutalne sceny potrafią złamać serce.

Noworodek miał przyjść na świat już za kilka tygodni. Niestety w wyniku sprzeczki dwóch sióstr doszło do czegoś przerażającego. 13-latka chwyciła za metalowy pręt i pobiła członkinię swojej rodziny na śmierć. Po zabójstwie zdecydowała się jeszcze na coś o wiele bardziej makabrycznego. Szczegóły tej zbrodni elektryzują nie tylko całą Brazylię, ale i świat, budząc prawdziwe przerażenie.

Noworodek był powodem sprzeczki między siostrami. Przerażająca historia z Brazylii

23-letnia, ciężarna kobieta miała być bardzo niedobra dla swojej siostry i nie wierzyć w jej krzywdę. Młodsza od niej o 10 lat nastolatka skarżyła się na to, że miała zostać zgwałcona przez jej męża. Kobieta jej nie wierzyła, a od kiedy zaszła w ciążę, miała być wyjątkowo przykra dla nastolatki.

W trakcie jednej z kłótni, młodsza dziewczyna nie wytrzymała i złapała za pręt, zabijając siostrę. Po dokonaniu zbrodni nastolatka zabiła 7-letnie dziecko zamordowanej kobiety i zawołała swojego kolegę. Wtedy też rozebrali zmarłą i wyrwali z jej łona dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Morderstwo było zaplanowane. Policja bada sprawę

Nastolatka bardzo szybko została złapana przez policję i bez żadnych skrupułów mówiła, że planowała tę zbrodnię ze względu na napięte stosunki z siostrą. Kolejnym aspektem sprawy jest fakt, że dziewczyna dostała zlecenie od matki swojego kolegi, z którym dokonała zbrodni, ponieważ 35-letnia Brazylijka namawiała ją do morderstwa, żeby zachować dziecko dla siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Młoda morderczyni najprawdopodobniej nigdy już nie zobaczy wolności, ale policja zbada, czy rzeczywiście mogła być zgwałcona przez męża swojej siostry, który został zatrzymany prewencyjnie przez funkcjonariuszy prawa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

źródło: Wprost

Następny artykuł