W ciągu jednej nocy w buzi noworodka wyrósł dziwny ząb. Przerażona mama zabrała go do szpitala, lekarze byli zdumieni

W ciągu jednej nocy w buzi noworodka wyrósł dziwny ząb. Przerażona mama zabrała go do szpitala, lekarze byli zdumieni Źródło: Faceook

Noworodek wieczorem spokojnie zasnął, a rano jego mama dokonała przerażającego odkrycia. W ciągu nocy jej dziecku wyrósł dziwny ząb. Spanikowana kobieta natychmiast zabrała synka do szpitala i nawet lekarze byli zdumieni tą niecodzienną sytuacją.

Noworodek w niedzielę wieczorem był usypiany przez swoją mamę jak każdego wieczoru. Gdy dziecko obudziło się w poniedziałkowy poranek, w swojej buzi miało ząb, który wyrósł mu w ciągu nocy. Maluch zaczął strasznie płakać, dlatego mama zdecydowała się od razu pojechać z nim do szpitala. Tam również lekarze nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło. 

Noworodek obudził się i zaczął przeraźliwie płakać

Kiedy w poniedziałek rano synek Tary obudził się, od razu zaczął przeraźliwie płakać. Zaniepokojona mama natychmiast przybiegła do jego pokoiku i wzięła malca na ręce. Kobieta próbowała nakarmić synka, jednak w pewnym momencie zauważyła w jego buzi dziwny ząb. Najbardziej przerażający był fakt, że niemowlak nie miał go jeszcze przed kilkunastoma godzinami. 

- Około 7 rano weszłam do jego pokoju, bo płakał. Zazwyczaj podaję mu smoczek, a on zasypia jeszcze na jakąś godzinę. Tym razem było zupełnie inaczej. Dałam mu smoka, ale on ciągle płakał. Wzięłam go na ręce i chciałam go nakarmić. Wtedy zauważyłam w jego buźce tego zęba. Dzień wcześniej go nie było. Urósł z dnia na dzień - skomentowała mama niemowlaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze byli w szoku

Kiedy Tara dotarła z noworodkiem do szpitala, również lekarze załamywali ręce i nie potrafili powiedzieć, jak w tak krótkim czasie mógł wyrosnąć w buzi jej synka tak dziwny ząb. Specjaliści zdecydowali się na przewiezienie malca do innej placówki, gdzie doświadczona lekarka, wyrwała dziecku ząbek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Po wszystkim przyszli do nas inni dentyści i lekarze, którzy chcieli zobaczyć przypadek naszego synka, a także zrobić kilka zdjęć. Ostatecznie zabraliśmy kieł do domu, aby móc pokazać go naszemu synkowi, gdy dorośnie. Na początku byliśmy tym wszystkim przerażeni, ale teraz sytuacja wydaje nam się całkiem zabawna. Zwłaszcza, że tak blisko do Haloween - podsumowała mama niemowlaka w swoim wpisie na Facebooku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja z pewnością przyciągnie klientów

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News