Tuż po urodzeniu z niemowlakiem zaczęły dziać się straszne rzeczy. Dopiero po 5 latach postawiono prawidłową diagnozę

Tuż po urodzeniu z niemowlakiem zaczęły dziać się straszne rzeczy. Dopiero po 5 latach postawiono prawidłową diagnozę Źródło: misstits.me

Noworodek pojawił się na świecie, czym sprawił, że cała rodzina nie posiadała się ze szczęścia. Niestety zaczęły się dziać z nim dziwne rzeczy. Rodzice nie wiedzieli, co się z nim dzieje, a lekarzom pięć lat zajęło postawienie prawidłowej diagnozy.

Noworodek przyszedł na świat w atmosferze ogromnej radości swoich rodziców. Para pochodząca z Nepalu, Nanda Kumari i Nar, bardzo cieszyli się, że ich rodzina się powiększy. Narodziny maluszka były spełnieniem ich najskrytszych marzeń: wiedzieli, że teraz ich dom będzie kompletny. Nie spodziewali się, że czeka ich jeden z najtrudniejszych okresów w ich życiu. 

Noworodek czekał pięć lat na prawidłową diagnozę

Nanda trafiła do szpitala, gdzie bez żadnych komplikacji udało jej się urodzić chłopca. Gdy rodzice i lekarze pierwszy raz spojrzeli na dziecko, im oczom ukazał się przepiękny noworodek, który został oceniony jako zdrowy i w pełni sił. Świeżo upieczona mama, tata oraz Ramesh szybko zostali wysłani do domu. 

Ledwo minęły dwa tygodnie, a z dzieckiem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Noworodek nie wykazywał żadnych objawów dziecięcych chorób, ale z jego skórą nie było dobrze - robiła się sucha, twarda i niespodziewanie zaczęła pękać. Zaniepokojeni rodzice zabrali Ramesha do lekarza, który stwierdził, że noworodek cierpi na grzybicę i zaczął go leczyć pod tym kątem. Niestety, diagnoza była błędna, a na prawidłową rodzice musieli czekać aż pięć lat. 

Noworodek cierpiał na bardzo rzadką chorobę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero po 5 latach lekarzom w końcu udało się postawić prawidłową diagnozę. Okazało się, że Ramesh cierpi na niezwykle rzadką, genetyczną chorobę zwaną rybią łuską. Niestety w publicznym szpitalu odmówiono leczenia chłopca, a rodziców nie było stać na prywatne kliniki. Z roku na rok stan chłopca się pogarszał, a twarda, popękana skóra zaczęła mu uniemożliwiać poruszanie się i codzienne życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Na szczęście dla całej rodziny, Ramash otrzymał wsparcie i pieniądze na leczenie. Brytyjski piosenkarz Dzhoss Stoun oraz nepalski muzyk Sanjay Shrestha zorganizowali zbiórki na rzecz chorego dziecka. Dzięki pomocy muzyków dziecko otrzymuje leczenie na które nie było stać rodziców. 

fot. misstits.me

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News