Nowoczesna zmienia nazwę! Petru nie będzie zadowolony

Nowoczesna zmienia nazwę! Petru nie będzie zadowolony Źródło: źródło: wikimedia.org/Nowoczesna

Decyzja już zapadła, partia Ryszarda Petru zmieni swoją nazwę. Ze zmiany z pewnością nie jest zadowolony lider formacji. Złośliwi natomiast wskazują, że to nic innego, jak tylko podsumowanie wszystkich "dokonań" polityka.

Już jest wniosek o zmianę nazwy Nowoczesnej na kolejnej konwencji partii, która odbędzie się w listopadzie. Wtedy formacja zmieni swoją pełną nazwę Nowoczesna Ryszarda Petru na po prostu Nowoczesna.

Nie brak złośliwości

Temat ten stał się szybko obiektem żartów wśród polityków. Pojawiły się uszczypliwe komentarze, że Petru w ten sposób przygotowuje się do usunięcia w cień, a nawet odejścia z partii. Suchej nitki na polityku nie zostawił poseł Adam Andruszkiewicz z Kukiz'15. Ten przekonuje, że wyrzucenie z nazwy imienia i nazwiska Petru to podsumowanie jego "dokonań", jak z przekąsem nazywa wpadki lidera Nowoczesnej. - Dwa lata po wyborach, Nowoczesna zapowiada, że usunie z nazwy nazwisko Ryszarda Petru. Trudno o lepsze podsumowanie "dokonań" własnego lidera - mówi Andruszkiewicz. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News