Nowi posłowie, stare zwyczaje. Poseł .Nowoczesnej bawił się tabletem podczas szkolenia
fot. facebook.com/prezydentkukiz
Wiadomości Pikio - 4 Listopada 2015

Nowi posłowie, stare zwyczaje. Poseł .Nowoczesnej bawił się tabletem podczas szkolenia

W ubiegły wtorek ponad 200 debiutujących posłów odbywało w Sejmie szkolenia. Nie wszystkich jednak to interesowało, jeden z posłów .Nowoczesnej zaczął swoją polityczną karierę na Wiejskiej od grania na tablecie. 

Zdjęcia posła .Nowoczesnej grającego na tablecie opublikował w sieci inny poseł, lider Kukiz'15, Paweł Kukiz. - Pierwszy dzień w sejmie. Nowoczesna jak widać od początku kultywuje utarte standardy. Mam nadzieje, że ta gra to polska produkcja. Domniemam, że tablety Nowoczesnej uzbrojone są jeszcze w wiele fajowych gierek. Wszak cztery lata trzeba będzie siedzieć w tych ławach - napisał Kukiz na jednym z portali społecznościowych.

Pierwszy dzień w sejmie- Nowoczesna jak widać od początku kultywuje utarte standardy :) Mam nadzieje że ta gra to polska... Posted by Paweł Kukiz- Kukiz'15 on 3 listopada 2015
Warto nadmienić, że tablet, który używał złapany na gorącym uczynku poseł nie jest służbowy. Wszystkie służbowe urządzenia, w tym tablety, trafią do parlamentarzystów dopiero po zaprzysiężeniu.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News