Janusz Korwin-Mikke podczas swojej kariery politycznej nie osiągnął zbyt wielu sukcesów. Jest jednak kategoria, w których bije na głowę wszystkich polskich polityków łącznie z Jarosławem Kaczyńskim, Donaldem Tuskiem, a nawet Józefem Piłsudskim.

Ze świecą szukać w polskiej historii polityka, który założyłby i pogrzebał aż tyle partii politycznych. JKM był już prezesem kolejno: Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy a także partii KORWiN, której niedawno zmienił nazwę na Wolność.

Sama Wolność ma już nową nazwę, ale ciągle brakuje jej odpowiedniego loga. Korwin-Mikke ujawnił na Facebooku dwa projekty, nad którymi zastanawia się jego partia.

Niestety, żaden projekt nie przypadł do gustu internautom. Pierwszy z nich był masowo porównywany do logo Poczty Polskiej. Drugi natomiast kojarzył się z „Wiadomościami” oraz pastą do zębów „Aquafresh”.

Oto najpopularniejsze komentarze:

– Żółte jest bardzo słabe i brzydkie, z niczym sie nie kojarzy poza „zapożyczeniami” z Poczty Polskiej. To drugie? Ech czy to jakieś dzieci Wam robią, wygląda jak biało czerwony pingwin.

– Pasuje jako logo poczty

– Poczta Polska pomieszana z Ruchem Palikota.

– Wiadomości z dziennikiem telewizyjnym

– Wygrało:

...

Zobacz również

 
-Jakoś mi się skojarzyło :D