Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd KSW, Michał Materla został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze. W sieci pojawiło się właśnie nagranie z akcji. Wiadomo też jakie zarzuty ciążą nad sportowcem. 

W ubiegły wtorek Centralne Biuro Śledcze zatrzymało 21 osób z czterech województw, w tym jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników KSW – Michała Materlę.

Początkowo śledczy nie zdradzali żadnych szczegółów akcji, ani powodów dla których gwiazda KSW została aresztowana.

Jak się dowiedziały jednak media, Materla został zatrzymany w związku z akcją przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków (haszysz i kokaina) oraz wprowadzaniu ich w obrót. Jak również mieli ustalić śledczy, w porachunkach z innymi grupami przestępczymi, członkowie mafii do której ma należeć Materla, mieli posługiwać się bronią palną, w tym także karabinami AK-47.

Michał Materla nie przyznaje się do winy i określa postawione mu zarzuty jako absurdalne. Grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W sieci pojawiło się również nagranie z zatrzymania sportowca. Materla miał stawiać silny opór podczas aresztowania w związku z czym został użyty przeciwko niemu paralizator. Podczas akcji w mieszkaniu sportowca miała przebywać również jego żona wraz z dziećmi.

https://www.youtube.com/watch?v=PL7QupWMdqU

bh

...

Zobacz również