Szefowa Twojego Ruchu, Barbara Nowacka, ogłosiła założenie nowego stowarzyszenia „Inicjatywa Polska”, które będzie zrzeszać lewicowych działaczy niezadowolonych dotychczasowymi wynikami lewicowych formacji. 

Jak przekonuje Nowacka, jej nowe stowarzyszenie nie będzie skupiało się na kolejnej próbie wygrania wyborów. Zamiast tego działacze jej formacji zajmą się polityką mieszkaniową, rodzinną, kulturową i gospodarczą.

 – Chcemy stworzyć postępową przeciwwagę dla obozu prawicy, dla rządów PiS-u. Merytoryczną i programową propozycję dla Polski, nadzieję na przyszłość dla ludzi podzielających nasz system wartości. Naszym celem jest propagowanie idei wolności i swobód obywatelskich, równouprawnienia, sprawiedliwości społecznej, silnego i niezależnego samorządu, przyjaznego, sprawiedliwego i świeckiego państwa, sprawnej i innowacyjnej gospodarki – pisze na jednym z portali społecznościowych Nowacka.

W stowarzyszeniu Nowackiej, oprócz nieznanych szerszej publiczności lewicowych działaczy pojawił się także Dariusz Joński.

Szanowni Państwo, Mamy wspólne marzenie – o Polsce demokratycznej, europejskiej, sprawiedliwej. O Polsce równych praw…

Posted by Barbara Nowacka on 19 luty 2016

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: barbara nowacka na fb

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.