ZPO#31: Nowacka opowiada o romansie z Zandbergiem
Wiadomości Pikio - 7 Stycznia 2016

ZPO#31: Nowacka opowiada o romansie z Zandbergiem

Informacja z serii "Z Przymrużeniem Oka". Barbara Nowacka (Twój Ruch) i Adrian Zandberg (Razem) stali się nowymi twarzami lewicy. Jak zdradził podczas kampanii Przemysław Wipler, kiedyś byli parą. Nowacka postanowiła opowiedzieć o tym związku w rozmowie z "Dużym Formatem". 

W prezydenckiej debacie Nowacka i Zandberg stanęli naprzeciw siebie. Podczas kampanii, choć walczyli o głosy lewicowego elektoratu, powstrzymali się od słów krytyki w swoją stronę. Przemysław Wipler zdradził, że wpływ na to miała relacja jaka niegdyś ich łączyła. - Adrian zaciekawił mnie: intelekt, wiedza, umiejętność jej używania - to mi się w ludziach podoba. Miał 18 lat, był o 4 lata młodszy, taki chłopiec jeszcze. Żywy, wesoły, serdecznie mnie bawił. Nie mieszkaliśmy razem. Często się spóźniał albo kłócił do upadłego, by postawić na swoim, a jak czegoś nie wiedział, to błyskotliwie wymyślał - mówiła.- Był duży, trochę nieporadny, tu coś połamał, tam przewrócił. Rozstaliśmy się po trzech latach - dodała. Nowacka nadal ma dobry kontakt z Zandbergiem. Pomogła mu znaleźć pracę w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, którą prowadzi jej ojciec. Polityk partii Razem pracuje tam jako wykładowca, mimo iż z wykształcenia jest doktorem historii. Zna się jednak na informatyce i dzięki niej zarabia na chleb.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Duży Format
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News